Zaginął Antoni Jaster z Białośliwia

zaginal_antoni_jaster

Policjanci z Posterunku Policji w Białośliwiu prowadzą czynności w sprawie zaginięcia 63-letniego Antoniego Jastera. Z zebranych informacji wynika, że mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania i nie powrócił. Ostatni raz widziany był w dniu 11 lipca około godziny 21.00 w Białośliwiu przy ul. 4 Stycznia. Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt z policjantami.

Rysopis zaginionego: 180 cm wzrostu, 95 kg, włosy krótkie, siwe, oczy niebieskie. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy prowadzących sprawę zaginięcia, mężczyzna 11 lipca 2016 r. wyszedł z domu i nie powrócił. Nie kontaktował się również z rodziną.

Ubrany był w kurtkę przeciwdeszczową koloru jasnozielonego, koszulę w kratę z krótkim rękawem koloru niebieskiego, spodnie dresowe koloru granatowego z niebieskimi lampasami oraz obuwie – klapki plażowe koloru niebieskiego.

Policjanci proszą osoby które mają informacje na temat zaginionego lub widziały go, o kontakt z policjantami z Posterunkiem Policji w Białośliwiu pod numerem telefonu: 67 353 18 50 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 997.

Mł. asp. Anna Starzyńska
KPP Piła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *