Zaimponowali wiedzą

Siódma edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej pod patronatem Starosty Pilskiego zakończyła się bardzo pewnym zwycięstwem Malwiny Malinowskiej. Z kolei I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Pile triumfowało w klasyfikacji zespołowej. Czyli tym razem w gmachu Starostwa niespodzianek nie zanotowano.

W przedsięwzięciu, z wielką starannością przygotowywanym przez Aleksandrę Pęską, powiatowego rzecznika konsumentów, „Ogólniak” bryluje od lat. Z kolei wspomniana wcześniej Malwina również odbierała już honory, i to zarówno podczas etapu powiatowego, jak i  na szczeblu wojewódzkim. W tym roku olimpiada wielkopolska odbędzie 15 kwietnia. Do Poznania, oprócz zwyciężczyni, pojadą też Magdalena Szpot z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku oraz Paulina Cieślik z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile.

Niełatwy test składał się z ponad pięćdziesięciu pytań. Po jego rozwiązaniu reprezentanci dziewięciu szkół z powiatu pilskiego wysłuchali sierż. sztab. Anny Starzyńskiej z pilskiej Policji, która opowiedziała między innymi o zagrożeniach wynikających z korzystania z Internetu. Chwilę później poznaliśmy laureatów. Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie gratulujemy i dziękujemy za obecność!

***

Klasyfikacja indywidualna VII Powiatowego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej:

1.    Malwina Malinowska (I LO w Pile)
2.    Magdalena Szpot (CKZiU w Wyrzysku)
3.    Paulina Cieślik (ZSP nr 2 w Pile)
4.    Paulina Błauciak (ZSP nr 2 w Pile)
5.    Kinga Wawrzyniak (ZSP nr 2 w Pile)

Klasyfikacja zespołowa VII Powiatowego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej:

1.    I LO w Pile
2.    ZSP nr 2 w Pile
3.    CKZiU w Wyrzysku
4.    ZSG w Pile
5.    ZSP nr 3 w Pile
6.    LOTS w Pile
7.    ZSP w Łobżenicy i ZS im. S. Staszica w Pile
8.    ZSE w Pile

W.D.

zaimponowali_wiedza10

zaimponowali_wiedza15 zaimponowali_wiedza11 zaimponowali_wiedza12 zaimponowali_wiedza13 zaimponowali_wiedza14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *