A inwestycje w Pile przebiegają zgodnie z planem! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

A inwestycje w Pile przebiegają zgodnie z planem!

W dobie epidemii koronawirusa nasze najbliższe otoczenie (czyt. miejski anturaż) zmienił się nie do poznania! I nie chodzi o infrastrukturę, wygląd pejzażu miejskiego, lecz o wyludnienie. Ludzie starają się pozostać w domach, a swoje wyjścia poza obręb swego lokum ograniczyć do minimum. Tak jest również w Pile i okolicach. Ale prace związane z inwestycjami trwają, oczywiście z zastosowaniem stosownych środków ostrożności.

Jedną z inwestycji pilskich, gdzie praca wre jak w przysłowiowym ulu jest przebudowa węzła przesiadkowego na ul. 1 Maja i Śródmiejskiej. Z dnia na dzień widać gołym okiem codzienny postęp prac. Już praktycznie zakończona jest praca w „linii poziomej” zatoki wraz z chodnikiem od strony ulicy Śródmiejskiej. Trwają nadal, w sposób niezwykle efektywny, prace związane z częścią węzła przy DH Merkury.

Jak widać wykonawcy w skutecznym działaniu nie przeszkadza nawet niejaki koronawirus.

M.M.

a_inwestycje_w_pile1_01

a_inwestycje_w_pile1_16 a_inwestycje_w_pile1_02 a_inwestycje_w_pile1_03 a_inwestycje_w_pile1_04 a_inwestycje_w_pile1_05 a_inwestycje_w_pile1_06 a_inwestycje_w_pile1_07 a_inwestycje_w_pile1_08 a_inwestycje_w_pile1_09 a_inwestycje_w_pile1_10 a_inwestycje_w_pile1_11 a_inwestycje_w_pile1_12 a_inwestycje_w_pile1_13 a_inwestycje_w_pile1_14 a_inwestycje_w_pile1_15