Angelika Wystel przyjmującą Enea PTPS Piła! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Angelika Wystel przyjmującą Enea PTPS Piła!

  Angelika_Wystel

  Wystel to 25-letnia zawodniczka debiutująca na ekstraklasowych boiskach. Angelika Wystel pochodzi ze Skoczowa, a swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w klubie VC Victoria Cieszyn.  Następnie przeniosła się do Silesii Volley Mysłowice, z którą zdobyła wicemistrzostwo Polski Juniorek. Następnie trafiła do Nike Węgrów oraz 7R Solnej Wieliczka, z którą wywalczyła brązowy medal pierwszej ligi. W poprzednim sezonie Wystel reprezentowała barwy kolejnej pierwszoligowej drużyny – KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice.

  Gra w Enei PTPS-ie Piła będzie dla przyjmującej debiutem na ekstraklasowych boiskach.

  - Nie ukrywam, że gra w ekstraklasie była jednym z moich celów odkąd zaczęłam grać w siatkówkę – mówi Angelika Wystel. Kiedy trener Zawieracz zainteresował się moją osobą i zaproponował mi grę w swojej drużynie, nie zastanawiałam się długo. Po bardzo dobrym sezonie tego zespołu z ogromną radością do niego dołączam i z niecierpliwością czekam na pierwszy trening .Sądzę, że moje doświadczenie z pierwszoligowych parkietów zaowocuje dobrą i równą grą na najwyższym poziomie .Po prostu swoim zaangażowaniem i pracowitością zamierzam dać zespołowi jak najwięcej - dodaje Wystel.

  Angelika Wystel jest trzecią przyjmującą zakontraktowaną przez pilski klub – dołączy do Natalii Skrzypkowskiej i Patrycji Gądek.

  Biuro prasowe PTPS Piła