Gala Wiedeńska w Pile… już niedługo! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Gala Wiedeńska w Pile… już niedługo!

Gala_Wiedenska

Pod patronatem Tętna Regionu

Już 23 marca o godz. 18.30 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile rozpocznie się „Koncert Wiedeński”. Będzie to jedyna i wyjątkowa okazja, aby przenieść się w czasy Johanna Straussa i delektować jego kompozycjami w mistrzowskim wykonaniu. Zapraszamy!

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek “Zemsta nietoperza”, “Baron cygański”, “Wesoła Wdówka”, “Księżniczka Czardasza” oraz “Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: Walc “Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya “Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów “Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę “Tritsch- Tratsch”. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety 90 zł: Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji w Pile (Plac Staszica 1), rezerwacje tel. 67 210 50 00, grupy tel. 504 091 909

bilety online: www.ebilet.pl, www.eventim.pl
oraz w sieciach: Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn.

red