Hans Nielsen sprawdzi przygotowanie Polonistów do sezonu! Plany treningowe Euro Finannce Polonii Piła | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Hans Nielsen sprawdzi przygotowanie Polonistów do sezonu! Plany treningowe Euro Finannce Polonii Piła

Sezon ligowy zbliża się coraz większymi krokami, zawodnicy zaczynają treningi indywidualne na torze, szukając jazdy w Niemczech i na południu Europy. W Polsce pierwsze treningowe kółka większość planuje pokonać w pierwszej połowie marca. Nie inaczej jest w Pile. Plany treningowe Polonii zakładają wyjazd na tor 9 marca. Wszystko zależy jednak od warunków atmosferycznych. Dalej będzie już coraz bardziej intensywnie. W planach jest mecz z Reprezentacją Danii juniorów, prowadzoną przez Hansa Nielsena oraz sparingi z Wybrzeżem Gdańsk.

Prace na pilskim torze trwają już od dłuższego czasu. Na tor po zimie wyjechał ciężki sprzęt, trwają prace przy bandach. Jeśli pogoda dopisze, zawodnicy pierwsze kółka na pilskim owalu pokonają 9 marca w sobotę. Na kolejny tydzień jazdy zaplanowano w czwartek, kiedy przyjechać ma cała drużyna. W piątek 15 marca planowany jest treningowy turniej indywidualny zawodników naszego klubu. W sobotę 16 marca do Piły przyjedzie młodzieżowa Reprezentacja Danii, prowadzona przez Hansa Nielsena. Duńczycy w sobotę odbędą trening na naszym torze, a w niedzielę odbędzie się trójmecz towarzyski w którym udział wezmą dwie drużyny Danii i drużyna złożona z zawodników Polonii. Sparing z Duńczykami to nie jedyny test Polonistów przed ligą. Tydzień później planowany jest mecz z Wybrzeżem Gdańsk. 23 marca drużyny mają spotkać się w Pile, a dzień później rewanż w Gdańsku.

Pierwsze zawody ligowe Polonia rozegra 31 marca w Krakowie. Na ligowe ściganie w Pile poczekamy do drugiej kolejki – 7 kwietnia, kiedy podejmować będziemy zespół Stainer Unia Kolejarz Rawicz.

Biuro Prasowe KŻ Polonia Piła

hans_nielsen_sprawdzi1_01

hans_nielsen_sprawdzi1_08 hans_nielsen_sprawdzi1_02 hans_nielsen_sprawdzi1_03 hans_nielsen_sprawdzi1_04 hans_nielsen_sprawdzi1_05 hans_nielsen_sprawdzi1_06 hans_nielsen_sprawdzi1_07