Idź na Wybory! Głosuj za Polską | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Idź na Wybory! Głosuj za Polską

11 października 2019 r., to ostatni dzień kampanii wyborczej przed niedzielnymi wyborami parlamentarnymi. W piątek w godzinach porannych na briefingu prasowym do aktywnego udziału w wyborach namawiali Adam Bogrycewicz, Radny Województwa Wielkopolskiego i Wicestarosta powiatu pilskiego Arkadiusz Kubich. Ponadto pilscy działacze Prawa i Sprawiedliwości pokazali dane dot. różnych frekwencji wyborczych w poprzednich wyborach.

- Jak ważne są to wybory, nie trzeba nikogo przekonywać. Drodzy Państwo to od nas, od wyborców będzie zależeć, jaka będzie Polska przez najbliższe cztery lata. Jaki będzie rząd w naszym kraju? Czy będą kontynuowane reformy? Kto będzie premierem? To zależy od nas. Dzisiaj naszą siłą jest kartka wyborcza i skreślenie odpowiedniego kandydata. Tego przywileju wcześniej nie mieli nasi przodkowie. A my dziś mamy taką możliwość. To my jesteśmy odpowiedzialni za tych, których będziemy wybierali. Dlatego serdecznie zachęcam do udziału w niedzielnych wyborach. Zaplanujmy tak dzień, aby pojawić się w lokalach wyborczych z całymi rodzinami i zaznaczyć na kartce nazwisko tego kandydata, którego popieramy. Pokażmy naszym dzieciom, że to święto demokracji. A kto nie może – ma problemy zdrowotne – pomóżmy im dostać się do lokalu wyborczego – mówi wicestarosta pilski Arkadiusz Kubich z PIS.

- To bardzo ważne wybory. Każdy z nas ma swoje powody, aby głosować. Jest duży przekrój kandydatów. Będziemy decydować czy chcemy Polski plus czy Polski minus. Oferta jest naprawdę szeroka. Apelujemy o ocenę ostatnich lat – zachowania naszych polityków. Czy działali w sposób wiarygodny, czy też nie? Czy składali obietnice bez pokrycia, czy nie? Czy działali na rzecz naszego regionu? Warto odpowiedzieć sobie na te pytania. Proszę, aby każdy z Państwa przekonał przynajmniej pięć osób, aby poszły głosować wyborach. Metod jest wiele. Można zadzwonić lub napisać poprzez media społecznościowe. Idźmy na Wybory! Głosujmy za Polską – dodaje Adam Bogrycewicz, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z PIS.

Ostatnim akcentem kampanii Prawa i Sprawiedliwości w okręgu pilskim będzie otwarte dla każdego spotkanie z marszałkiem Senatu RP Stanisławem Karczewskim. Odbędzie się ono dziś w Sali Europejskiej hotelu Gromada w Pile (al. Piastów 15) o godz. 18.00. Zapraszamy.

(SE)

idz_na_wybory

idz_na_wybory_02 idz_na_wybory_03 idz_na_wybory_04 idz_na_wybory_05 idz_na_wybory_06 idz_na_wybory_07 idz_na_wybory_08 idz_na_wybory_09 idz_na_wybory_10 idz_na_wybory_11