Lipcowy numer Tętna Regionu jest już do Państwa dyspozycji | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Lipcowy numer Tętna Regionu jest już do Państwa dyspozycji

ikona

Chociaż wakacje w pełni, pogoda generalnie dopisuje i wszyscy urlopowicze mają pełna satysfakcję, że właśnie w lipcu zaplanowali swój letni wypoczynek. Ale tym bardziej nie przeszkadza ten fakt, a wręcz pomaga, w sięgnięciu po najnowszą edycję Państwa gazety. Wierzę w to, że będzie warto, bowiem tradycyjnie znajdziecie w tym wakacyjnym wydaniu coś właśnie dala siebie. A więc zapraszamy i zachęcamy do interesującej lektury.   

W lipcowym wydaniu:

- Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

- w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

- kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

- zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

- Soprany i pianista zauroczyli pilską, parkową publiczność.
Przepiękne, świeże, nie zmanierowane głosy należące do młodziutkich śpiewaczek operowych z Bydgoszczy oraz genialny akompaniament utalentowanego pianisty wprowadziły w zachwyt licznie zgromadzoną parkową publiczność podczas Parkowych Spotkań w Pile.
str. 10

- Junior pilskiej Polonii, Piotr Gryszpiński zwycięzcą turnieju Nice Cup w Pile
Zwycięstwem Piotra Gryszpińskiego (Euro Finannce Polonia Piła) zakończyła się VI runda Nice Cup, która odbyła się w czwartek, 5 lipca, na torze w Pile. Nasz zawodnik, dla którego był to pierwszy sukces w krótkiej karierze na żużlowych torach (licencję zdał pod koniec ubiegłorocznego sezonu), w biegu finałowym nie dał szans swoim rywalom prowadząc od startu do mety.
str. 28

- Dwanaście diamentów na złotym łańcuchu.
Gminę Kaczory, wielokrotnie nagradzaną i stawianą za przykład innym gminom w kraju, błyszczącą na firmamencie samorządowym własnym, nie zaś odbitym blaskiem, można by porównać ze złotym łańcuchem, na którym nanizanych jest dwanaście diamentów. I nie ma w tym nic z przesady, bowiem owymi szlachetnymi kamieniami jest 12 sołectw, o których rozwój i zadowolenie mieszkańców dbają sołtysi, wspomagani przez radnych i mocno wspierani przez włodarza gminy – wójta Brunona Wolskiego. Ta wręcz symbiotyczna współpraca daje piorunujące efekty, sprawiające że Gmina Kaczory jest gminą europejskiego formatu! Dzisiaj zaprezentujemy cztery z sołectw, tej nietuzinkowej gminy oraz ich gospodarzy. Są to Krzewina, Dziembowo, Dziembówko i Morzewo.
str. 15, 16, 17 i 18

- No, i tradycyjnie, „Trzy pytania do Prezydenta”, czyli Piotr Głowski, prezydent Piły odpowiada na trzy pytania – każde z innej beczki.  
str. 9

- PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek w lipcowym wydaniu, tej niezwykle potrzebnej rubryki, zatytułowanej „Rekompensata za nieudane wakacje” podpowiada jak można domagać się zadośćuczynienia za nieudane/źle zorganizowane wczasy przez biuro turystyczne. Przyznacie Państwo, że dzisiejsza porada jest w lipcu jak znalazł. Zatem zapraszamy do pouczającej lektury. Przy okazji przypominamy, że pani radczyni cały czas oczekuje na pytania od Państwa.
str. 9

- REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!

W lipcowej REAKCJI… o nabijaniu w przysłowiową butelkę P.T. Klientów, przez kierownictwo pilskich marketów (mam nadzieję, że nie wszystkich). A o co „biega” konkretnie? Idzie o różnice w cenach umieszczonych na półkach, pod towarem, a cenach na paragonie. Zgadnijcie, które są niższe??? Szczegóły w… REAKCJI. Zapraszamy do lektur, gwarantuję że warto!

 - Pod Lupą – W lipcowym wydaniu skierowałem ów przyrząd optyczno-detektywistyczny skierowałem na „żywienie się czyimś sukcesem”. Kto według Państwa najczęściej korzysta z tej możliwości, starając się ogrzać przy ożywczym ciepełku sukcesów innych (czyt. sportowców, naukowców, odkrywców, etc.)? Więcej oczywiście w mojej autorskiej rubryce „Pod Lupą” – zawsze na 3 stronie gazety. Zachęcam do zajrzenia Pod Lupę!

GORĄCO POLECAMY!!!
- stałe kąciki porad
- lawinę konkursów z gradem cennych nagród
- i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Polecam!

Marek Mostowski
redaktor naczelny