Mundurowi walczyli o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Mundurowi walczyli o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile

W hali widowiskowo-sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbył się X Jubileuszowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Podczas turnieju nie brakowało sportowych emocji i zaciętej rywalizacji.

7 kwietnia br. w hali PWSZ o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile rywalizowało 6 drużyn: Komendy Powiatowej Policji w Pile, Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, Szkoły Policji w Pile, Drużyna Posła Grzegorza Piechowiaka i Przyjaciół, Drużyna Kuratorów oraz Drużyna Dziennikarzy. Turniej uroczyście otworzył Komendant Powiatowy Policji w Pile, mł. insp. Sebastian Cichocki, który życzył wszystkim zawodnikom jak najwięcej sportowych emocji, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Turniej honorowym patronatem objął Starosta Pilski Eligiusz Komarowski.

Zwycięstwo, podobnie jak przed rokiem wywalczyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Pile. Na drugim miejscy uplasowała się Szkoła Policji w Pile, a na trzecim Komenda Powiatowa Policji w Złotowie. W tym roku po raz pierwszy przyznano tytuł najbardziej sympatycznej drużyny, który trafił do Drużyny Kuratorów.

Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Sebastian Polak ze Szkoły Policji w Pile, najskuteczniejszym strzelcem okazał się Krzysztof Mrozek z Komendy Powiatowej Policji w Pile, natomiast najlepszym bramkarzem został Piotr Kuczyński z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Puchar również wręczono uczniom z klas mundurowych ze Szkoły Teatralnej w Pile, którzy wspierali i pomagali organizatorom podczas turnieju oraz młodym piłkarzom z Football Academy Piła, którzy rozegrali pierwszy mecz na turnieju.

Na turnieju nie brakowało kibiców, wśród których byli: Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, Pani Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beata Różniak-Krzeszewska, Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile kom. Mariusz Wiśniewski, Komendant Powiatowy Policji w Złotowie podinsp. Robert Chwedczyk, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie nadkom. Marcin Kowalski, Komendant Komisariatu Policji w Wyrzysku kom. Marcin Towalewski, Komendant Powiatowy ZHP w Pile hm. Grzegorz Rzymski. Licznie przybyli również rodziny i przyjaciele zawodników oraz słuchacze Szkoły Policji w Pile.

Dziękujemy serdecznie wszystkim partnerom turnieju za okazaną pomoc oraz wsparcie.

Podkom. Żaneta Kowalska
KPP w Pile

mundurowi_walczyli00

mundurowi_walczyli12 mundurowi_walczyli01 mundurowi_walczyli02 mundurowi_walczyli03 mundurowi_walczyli04 mundurowi_walczyli05 mundurowi_walczyli06 mundurowi_walczyli07 mundurowi_walczyli08 mundurowi_walczyli09 mundurowi_walczyli10 mundurowi_walczyli11