Październikowy numer Tętna Regionu czeka już na Ciebie! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Październikowy numer Tętna Regionu czeka już na Ciebie!

ikona

Mamy już jesień całą gębą, niestety o złotej polskiej jesieni możemy przypominać sobie niezwykle rzadko. No cóż, z klimatem, i z chimerycznością aury trudno sobie poradzić. Aby nieco nasłonecznić i urozmaicić te szarawe dni, przygotowaliśmy dla Was, Drodzy Czytelnicy wydanie, które mamy nadzieję usatysfakcjonuje każdego z Was. Wierzymy, że każdy w nim znajdzie coś interesującego. Zatem zapraszamy do lektury. Acha, i jeszcze jedno z pewnością swoistą wisienką na torcie jest najnowszy Rozkład Jazdy MZK w Pile, który każdemu z pewnością się przyda.

W październikowej edycji:

- Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

- w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

- kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

- zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

- Aleksandra Schoen-Kamińska z Piły Wielkopolskim Nauczycielem Roku 2017. Wyróżniona nauczycielka z Piły i szkoła podstawowa z Wyrzyska. – To nie reformy, nie systemy, ale to my nauczyciele tworzymy ten trzon szkoły, która się zmienia, który pokazuje jak można pracować, by praca stała się pasją.
str. 16

- Czy WORD ma prawo dopuszczać do ruchu drogowego niedouczonych „kierowców”?!
Czy należy być tolerancyjnym i dopuszczać do ruchu drogowego niedouczonych kierowców, którzy mogą i najczęściej stanowią zagrożenie dla innych, ale także dla siebie?! Każdy mający choć krztynę pragmatyzmu i inteligencji odpowie: NIE, po stokroć NIE… i będzie miał bezsporną rację!
str. 25

- Najnowszy Rozkład Jazdy Autobusów MZK Piła – tylko u nas!
str. 13, 14, 19 i 20

- No, i tradycyjnie, „Trzy pytania do Prezydenta”, czyli Piotr Głowski, prezydent Piły odpowiada na trzy pytania, każde z innej parafii.  
str. 9

- REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!

W pierwszej jesiennej REAKCJI, będzie po raz enty o porządku, a właściwie o niedbałości o jego zachowanie, ale także o swego rodzaju niesubordynacji. Tym razem nie będzie ona dotyczyła żadnej instytucji, lecz mieszkańc(ów)a Grodu Staszica. O szczegółach tylko w REAKCJI. Warto do niej zajrzeć i zatopić się w lekturze!

- Pod Lupą – Tym ów przyrząd optyczno-detektywistyczny skierowałem na politykę – w tym większym i mniejszym wydaniu, a właściwie na politykę tą bliższą naszemu ciału, czyli samorządową. Mój komentarz zatytułowałem „Politykierska bufonada”. Chcecie wiedzieć więcej? Nic prostszego jak otworzyć Waszą gazetę na 3 stronie… i przekonać się co w trawie (czyt. w „polityce”) piszczy. Szczerze rekomenduję!

GORĄCO POLECAMY!!!
- stałe kąciki porad
- lawinę konkursów z gradem cennych nagród
- i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Polecam!
Marek Mostowski