Pilscy policjanci z mikołajkową wizytą u dzieci w szpitalu | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Pilscy policjanci z mikołajkową wizytą u dzieci w szpitalu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z seniorkami z Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych w Pile odwiedzili dzieci przebywające w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Mikołajowi goście rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa oraz obdarowali najmłodszych pacjentów prezentami, życząc szybkiego powrotu do zdrowia.

Podczas tej niecodziennej wizyty mali pacjenci w związku z Mikołajkami, otrzymali od mundurowych oraz seniorów elementy odblaskowe, laurki z wizerunkiem Świętego Mikołaja przygotowane przez dzieci policjantów z pilskiej komendy, słodkości, a także specjalnie przygotowane przez seniorki piękne milusińskie mikołaje. Policjanci podczas wizyty rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, ale przede wszystkim dyskusja skupiła się wokół Mikołajek. Jak się okazało wszystkie dzieci napisały już list do Mikołaja i oczekują na wymarzone prezenty.

Mamy nadzieję, że czas spędzony z funkcjonariuszami pilskiej komendy oraz seniorkami, pozwolił choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas trwania wizyty na twarzach dzieci bardzo często można było zauważyć uśmiech, co w opinii mundurowych było dla nich największą nagrodą.

Pilscy mundurowi oraz seniorki odwiedzili dzieci przebywające na oddziale pediatrii dzieci starszych oraz młodszych, laryngologii, chirurgii dziecięcej, okulistyki oraz ortopedii. Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Wszystkim najmłodszym pacjentom Szpitala Specjalistycznego w Pile życzymy dużo zdrowia i wymarzonych prezentów od Mikołaja.

podkom. Żaneta Kowalska
KPP Piła

policjanci_z_wizyta00

policjanci_z_wizyta11 policjanci_z_wizyta01 policjanci_z_wizyta02 policjanci_z_wizyta03 policjanci_z_wizyta04 policjanci_z_wizyta05 policjanci_z_wizyta06 policjanci_z_wizyta07 policjanci_z_wizyta08 policjanci_z_wizyta09 policjanci_z_wizyta10