Podróżował z blisko 20 porcjami narkotyków. W domu miał kolejny nielegalny towar | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Podróżował z blisko 20 porcjami narkotyków. W domu miał kolejny nielegalny towar

  podrozowal_z_blisko

  Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Wyrzysk. Mężczyzna podróżował pojazdem osobowym marki BMW i miał ukrytą w samochodzie amfetaminę. Podczas przeszukania mieszkania mundurowi znaleźli kolejne narkotyki. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 60 porcji substancji psychotropowych. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia.

  25 stycznia br. policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku pełnili służbę na terenie swojej gminy. W godzinach porannych funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW. Sprawdzając dokumenty kierowcy, w pewnym momencie mundurowi zauważyli, że dość nerwowo zaczął się on zachowywać. Funkcjonariusze natychmiast postanowili sprawdzić co jest przyczyną tak nerwowego zachowania mężczyzny.

  Policjanci znaleźli w samochodzie blisko 20 porcji narkotyków w postaci amfetaminy, a kolejny nielegalny towar znajdował się w mieszkaniu mężczyzny. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli blisko 60 porcji amfetaminy. Substancje psychotropowe zostały zabezpieczone przez mundurowych, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu. Zatrzymany to 31-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 3 lat.

  podkom. Żaneta Kowalska
  KPP w Pile