Policjanci z Szydłowa zatrzymali 7 poszukiwanych | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Policjanci z Szydłowa zatrzymali 7 poszukiwanych

policjanci_z_szydlowa_zatrzymali

Na przełomie czerwca i lipca policjanci z Posterunku Policji w Szydłowie dokonali zatrzymania 7 poszukiwanych. W sumie zatrzymano 6 mężczyzn oraz kobietę. Osoby ukrywały się przed organami ścigania na terenie gminy Szydłowo. Za trzema osobami wydane był listy gończe. Teraz najbliższe lata spędzą za więziennymi kratami.

Zdecydowane działania policjantów z Posterunku Policji w Szydłowie doprowadziły do zatrzymania w krótkim okresie czasu 7 osób, które ukrywały się na terenie gminy Szydłowo.

Osoby były poszukiwane przez Sądy i Prokuratury, między innymi za popełnione przestępstwa kradzieży z włamaniem, znęcania, przestępstwa narkotykowe, jazdę pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

W jednym z przypadków zatrzymania policjanci otrzymali informację o podejrzanej kobiecie, która porusza się po gminie Szydłowo na tzw. “stopa”. Funkcjonariusze natychmiast udali się w rejon, gdzie ostatnio widziano kobietę. Po ujawnieniu tej osoby i wylegitymowaniu okazało się, że jest to 28-letnia mieszkanka Piły poszukiwana za przestępstwo kradzieży z włamaniem.

Zatrzymani zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Jędrzej Panglisz
KPP w Pile
Fot. slaska.policja.gov.pl