W niedzielę w Pile mecz Euro Finannce Polonia Piła vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

W niedzielę w Pile mecz Euro Finannce Polonia Piła vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz

Już w niedzielę, 7 kwietnia 2019 roku w Pile prolog 2. Ligi Żużlowej. W pierwszym swoim ligowym pojedynku (w ramach drugiej kolejki) miejscowa Polonia podejmie Stainer Unię Kolejarza Rawicz. Mecz rozpocznie się na stadionie przy Bydgoskiej o godz. 14.30. Pilscy jeźdźcy liczą na gorący doping kilkutysięcznej rzeszy kibiców i zapraszają na mecz.

Przypomnijmy, że w swoim inauguracyjnym pojedynku – na własnym torze – goście zremisowali 45:45 z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz. Natomiast pilski zespół nie miał okazji sprawdzić się przed tygodniem, ponieważ mecz ze Speedway Wandą Kraków został przełożony na 9 czerwca.

Euro Finannce Polonia Piła korzystnie zaprezentował się w ostatnim test meczu z pierwszoligowym Lokomotivem Daugavpils 52:37. Trzeba nadmienić, że Łotysze do Piły przyjechali w nieco osłabionym składzie.

Jak będzie w niedzielnym pojedynku? Trzeba przyjść/przyjechać do Piły i zobaczyć to na własne oczy. A więc zapraszamy do Piły, na stadion przy Bydgoskiej!

A oto awizowane składy obu drużyn:    

Euro Finannce Polonia Piła:
9. Andreas Lyager
10. Jonas Jeppesen
11. Patryk Dolny
12. Oskar Bober
13. Tomas H. Jonasson
14. Paweł Staniszewski
15. Piotr Gryszpiński

Stainer Unia Kolejarz Rawicz:
1. Szymon Szlauderbach
2. Arkadiusz Pawlak
3.
4. Keynan Rew
5. Damian Baliński
6. Kacper Pludra
7. Krzysztof Sadurski

Początek meczu: godz. 14:30
Sędzia: Ryszard Bryła
Komisarz toru: Michał Wojaczek

Przewidywana prognoza pogody:
Temperatura: 16°C
Wiatr: 7 km/h
Deszcz: 0.0 mm
Ciśnienie: 1005 hPa

mm

w_niedziele_mecz_euro_finnance1_01

w_niedziele_mecz_euro_finnance1_02