Wiosenne porządki z MWiK Piła | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Wiosenne porządki z MWiK Piła

wiosenne_porzadki

Zarząd Spółki MWiK zaprasza wszystkich mieszańców Piły do udziału w plebiscycie na „Najbardziej uciążliwą studzienkę kanalizacyjną”.

Pragniemy dowiedzieć się, która ze studzienek znajdujących się na pilskich ulicach jest dla Państwa najbardziej uciążliwa: hałasuje, podskakuje lub w inny sposób drażni mieszkańców.

Zasady udziału w zabawie są bardzo proste. Wystarczy wypełnić załączoną kartę zgłoszeniową, a do niej dołączyć fotografię uciążliwej studzienki kanalizacyjnej. Następnie zgłoszenie wraz z fotografią należy wysłać pocztą elektroniczną na adres: mwik@mwik.pila.pl lub dostarczyć na wskazany w zgłoszeniu adres w terminie do 31.05.2019 r., do godz. 15.00. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Komisja konkursowa powołana przez Organizatora wyłoni trzy najczęściej typowane studzienki kanalizacyjne. Ta ze studzienek, która otrzyma najwięcej głosów, zostanie wymieniona przez brygadę remontową MWiK w pierwszej kolejności. Dodatkowo jej właz pomalowany zostanie na kolor złoty. W następnej kolejności Spółka wymieni na nowe dwie studzienki, które zajmą w plebiscycie odpowiednio miejsca drugie i trzecie. Studzienki pomalowane zostaną na kolor srebrny i brązowy.

Wymiana studzienek na nowe to jedno. Drugie to… nagrody.

Wśród nadesłanych kart zgłoszeniowych rozlosowanych zostanie 30 zgłoszeń, a ich autorzy otrzymają zestawy upominkowe ufundowane przez MWiK.

Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie i czekamy na Państwa zgłoszenia. Plebiscyt będzie trwał do 31.05.2019 r., a ogłoszenie wyników nastąpi 10.06.2019 r.

Zapadnięte włazy nie muszą być zmorą naszych dróg!!!

Regulamin
Formularz zgłoszeniowy

informacja: MWiK w Pile