Zaproszenie na seminarium o kompleksowej ochronie powietrza | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Zaproszenie na seminarium o kompleksowej ochronie powietrza

  „Miasto – strefa czystego powietrza? Jak dbać o jakość powietrza – polityka centralna, działania regionalne i lokalne” – to temat seminarium on-line d, do udziału w którym zaprasza Związek Miast Polskich. Seminarium odbędzie się 28 stycznia bieżącego roku. Więcej szczegółów oraz program wydarzenia poniżej.

  Szanowni Państwo,

  Z przyjemnością informujemy, że Związek Miast Polskich organizuje w ramach Forum Rozwoju Lokalnego (FRL) kolejne seminarium on-line z cyklu „Uruchomienie endogennych potencjałów warunkiem rozwoju małych i średnich miast w Polsce” pod tytułem „Miasto – strefa czystego powietrza? Jak dbać o jakość powietrza – polityka centralna, działania regionalne i lokalne”, które odbędzie się 28 stycznia br. Program znajduje się w załączeniu.

  Najbliższe seminarium poświęcone będzie kompleksowemu podejściu do ochrony powietrza. W jego trakcie chcemy przedstawić najnowszą wiedzę oraz dobre praktyki zrealizowane w polskich miastach przyczyniające się do poprawy jakości powietrza, w tym także wskazując na rolę ciepła systemowego jako jednego z najskuteczniejszych sposobów ograniczenia zanieczyszczenia powietrza w miastach.

  Prosimy o rejestrację na seminarium tylko poprzez formularz  https://zwiazekmiastpolskich.clickmeeting.com/seminarium-frl-15/register . Link do udziału w seminarium otrzymacie Państwo mailowo na adres wskazany w formularzu. Uprzejmie informuję, że seminarium będzie także transmitowane na facebook’u, a materiał video zostanie udostępniony na stronie https://forumrozwojulokalnego.pl/ po spotkaniu, tam też znajdziecie Państwo informacje dotyczące wszystkich naszych seminariów FRL.  

  Serdecznie zapraszamy

  Joanna Ludwiczak
  Związek Miast Polskich

  zaproszenie_do_seminarium1_01

  zaproszenie_do_seminarium1_02