Zatrzymani za włamania do garaży oraz posiadanie 260 gramów amfetaminy | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Zatrzymani za włamania do garaży oraz posiadanie 260 gramów amfetaminy

  Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mieszkańców Piły, podejrzanych o włamania do garaży. Mężczyźni ukradli elektronarzędzia, sprzęt wędkarski, a także akumulatory od samochodów ciężarowych. Pokrzywdzeni wycenili straty na blisko 9 tys. złotych. Jeden z zatrzymanych dodatkowo odpowie za posiadanie 260 gramów amfetaminy.

  Policjanci zajmujący się przestępczością kryminalną pracowali nad sprawą włamań z przełomu stycznia oraz lutego. Z dwóch garaży sprawcy zabrali elektronarzędzia oraz sprzęt wędkarski. Funkcjonariusze otrzymali również zgłoszenie o kradzieży akumulatorów od samochodów ciężarowych. Łączna suma strat poniesiona przez pokrzywdzonych to kwota blisko 9 tys. złotych.

  W ubiegły tygodniu kryminalni wytypowali i zatrzymali podejrzanych mężczyzn. Są to mieszkańcy Piły w wieku 28 i 31 lat. Podczas zatrzymania sprawców włamań policjanci zabezpieczyli część skradzionego mienia. Dodatkowo u 28-latka funkcjonariusze znaleźli blisko 260 gramów amfetaminy, które ukryte były w garażu.

  Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  mł. asp. Jędrzej Panglisz
  KPP w Pile

  zatrzymani_za_wlamania1_01

  zatrzymani_za_wlamania1_03 zatrzymani_za_wlamania1_02