Jubileuszowy Krasnal Europark w Pile już od 8 czerwca!

Krasnal Europark – jedno z najbardziej znanych wesołych miasteczek w Polsce, laureat wielu wyróżnień oraz nagród, przyznawanych przez branżowe portale i fanów, który stacjonował także poza granicami naszego kraju, będzie obchodził w tym roku swój Jubileusz 35-lecia istnienia w Pile! Lunapark będzie czynny już od czwartku, 8 czerwca!

Tak dobrze znane atrakcje jak między innymi: Break Dancer, Hollywood, Formuła 1, kolejka górska ,,Dragon”, urządzenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych a także liczne strzelnice, cymbergaje, teraz cieszą oko i ucho umysł nową oprawą świetlną, muzyczną oraz nowymi rozwiązaniami technicznymi. Z okazji Jubileuszu 35-lecia będą także nowe, nieznane jeszcze dotąd atrakcje!

35 lat istnienia doskonale rekomenduje, że Krasnal to lunapark dla każdego, czego dowodem jest zdobyta w 2022 roku nagroda Plebiscytu Orły w kategorii Orły Rozrywki!

Spędź Wielki Jubileusz 35-lecia razem z Krasnalem ! Piła Aleja Powstańców Wielkopolskich 99 (teren CH Atrium Kasztanowa) . Zapraszamy od 8 do 18 czerwca 2023 .Lunapark czynny w dni powszednie od 14:00,w soboty i niedziele od 11:00 Super zabawa aż do wieczora.

Krasnal Europark w mediach:
facebook https://www.facebook.com/KrasnalEuropark
instagram https://www.instagram.com/krasnaleuropark/
youtube https://www.youtube.com/@krasnaleuropark4993
www http://www.krasnaleuropark.pl/

35 lat razem z Wami!
Do zobaczenia w Pile!

Krasnal Europark

jubileuszowy_krasnal

jubileuszowy_krasnal_02 jubileuszowy_krasnal_03 jubileuszowy_krasnal_04 jubileuszowy_krasnal_05 jubileuszowy_krasnal_06 jubileuszowy_krasnal_07 jubileuszowy_krasnal_08 jubileuszowy_krasnal_09 jubileuszowy_krasnal_10 jubileuszowy_krasnal_11 jubileuszowy_krasnal_12 jubileuszowy_krasnal_13 jubileuszowy_krasnal_14