KAT & Roman Kostrzewski w Pile w Klubie BARKA!!! Mamy wejściówki

kat_i_kostrzewski

Pod patronatem Tętna Regionu

W sobotę, 12 grudnia, gościem pilskiego Klubu „Barka” będzie zespół KAT & Roman Kostrzewski. Jako support zagra ROCKASTA. Wejście: od 19:00. Dla naszych Czytelników mamy 2 pojedyncze wejściówki na sobotni koncert. Aby mieć szansę otrzymania wejściówki wystarczy wysłać maila na adres sebapila@interia.pl i napisać dlaczego to właśnie tobie należy się wejściówka na koncert. Na odpowiedzi czekamy do 10.12.2015 r. do godziny18.00.

KAT & Roman Kostrzewski powracają z zamierzchłej przeszłości… 29 lat temu, w 1986 roku, zespół zadebiutował płytą „Metal and Hell”, która zyskała rzesze zagorzałych fanów, stając się pozycją absolutnie kultową.

Przez ostatnich kilka lat płyta była niedostępna w oficjalnej sprzedaży, między innymi, dlatego, latem 2014 roku Roman Kostrzewski wraz z zespołem zaszyli się w studiu, by ponownie nagrać album. Album w wersji anno domini 2015 brzmi pierwotnie i dziko, ma w sobie magię wydawałoby się, że zarezerwowaną tylko dla oryginalnych nagrań sprzed blisko trzydziestu lat – ta płyta żyje i kipi energią. Tak sesję nagraniową wspomina Roman Kostrzewski: “Raven Studio w Skrzyszowie umożliwiało nagranie na ‚ setkę’ podstawy instrumentalnej a więc bębnów, basu i gitar. W przerwach od nagrań, w tych samych warunkach brzmieniowych, rejestrowaliśmy ślady wokali i solówek. W ciągu niespełna sześciu dni mieliśmy nagraną całość. Dzięki temu uniknęliśmy nakładek i wielu dni spędzonych w studiu a jednocześnie zachowaliśmy żywy charakter wykonania, który łatwo utracić przy wielodniowych sesjach”. W ten z pozoru prosty sposób materiał zawarty na płycie zyskał nowe, współczesne brzmienie i klimat.

Support: ROCKASTA
www.facebook.com/rockasta

Wstęp: 40 zł przedsprzedaż , 50 zł w dniu koncertu.

Przedsprzedaż:
– Sklep Muzyczny DEMO Piła ul. Budowlanych 11,
– Klub BARKA.
– Przedsprzedaż internetowa: achaen@wp.pl .

(SE)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *