Koncert Lej Mi Pół w Pile + Jamnik’73

Koncert odbędzie się 2 grudnia 2022 roku o godz. 20.00 w Yogi Pizza & Bar Piła, ul. Łączna 57.

BILETY: 50/60 zł
KUPBILECIK: https://bkb.pl/81128-87ac7
GOOUT: https://goout.net/pl/bilety/lej-mi-pol/imko/

ŁABĘDZI ŚPIEW TOUR 2022:

Pochodzenie wyrażenia „łabędzi śpiew” wywodzi się z przekonania, że łabędzie przez całe życie pozostają nieme, a jedyne dźwięki wydają tuż przed śmiercią. Samo wyrażenie oznacza ostatni przejaw twórczej aktywności artysty lub zakończenie jego działalności. Jak wszyscy wiemy, śmierć łabędzi jest często jest skutkiem dokarmiania ich przez jakichś idiotów. Wychodzi na to, że jeśli chcesz, żebyśmy my (na potrzeby tego opisu umówmy się na określenie „artyści”) dali sobie spokój z ośmieszaniem się i nareszcie zakończyli działalność, najprostszą metodą będzie dawanie nam chleba, a chleb zapewniają nam koncerty. W związku z tym po chujowym sezonie plenerowym przyszła pora na jesienną trasę po klubach i nieprzypadkowo nazywa się ona tak, jak się nazywa. Zapraszamy na nią każdego, kto nam źle życzy, aby przyjął funkcję dokarmiającego artystów chlebem idioty, bo jak tego nie spierdolisz, to może to być ostatnią trasa LMP! Jeśli tego właśnie nam życzysz, to wiesz, gdzie kliknąć, co kupić i na co nie przyjść, gdy nastanie czas. Warto się nie zesrać ze szczęścia z tego powodu

LEJ MI PÓŁ:

Są różne zespoły na świecie. Są takie, które swoją ekspresją wyrażają siebie, walczą o lepszy świat i takie, które reprezentują jakieś idee – czasem sprzeczne, czasem nie, ale raczej zawsze starają się dążyć do perfekcji wizualno-muzyczno-lirycznej. Lej Mi Pól to projekt niepodparty żadnymi ideami, żadnymi wytycznymi. Lej Mi Pół to trzech gości, którzy nie maja żadnych zasad. To znaczy mają zasady, ale nie dość, że słabe, to się ich jeszcze nie trzymają. Pytacie, dlaczego mają zespół? Oni pytają: po co się pytacie? Kto ich słucha? Poza kilkoma nieżyjącymi politykami z Panamy, to absolutnie nikt.
Na koncie zespół ma już cztery płyty (+ trochę chodnikowych):
„SKOLIOZA ODBYTU” 2012
„FABRYKA MĘSKOŚCI” 2014
„WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARIAN” 2017
„WĘDROWNY DRUCIARZ” 2022

—————————————————————————–

Jamnik`73 – grają od 2017 roku. Prosto, szybko i na temat – hc/punk, Piła.  W składzie byli i obecni muzycy z takich kapel jak Qulturka, Alians, Soraga, INRI, D.Y.R.E.K.T.O.R, Folk Machina czy Mojapołowa.

JN

koncert_lej_mi

koncert_lej_mi_02 koncert_lej_mi_03