Mundurowi z Wyrzyska zatrzymali 20-latka z narkotykami

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Wyrzysku stale prowadzą rozpoznanie środowiska przestępczego na terenie gminy. Przekonał się o tym 20-letni mężczyzna, który z pewnością liczył na inne wrażenia w sylwestrową noc. Został on zatrzymany z 15 gramami marihuany, które ukrywał w garażu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Wyrzyska ustalili, że w ostatni dzień roku jeden z mieszkańców gminy będzie posiadał narkotyki. W związku z powyższym funkcjonariusze przystąpili do realizacji i weszli na teren posesji zajmowanej przez 20-letniego mężczyznę.

Okazało się, że zabronione substancje mężczyzna przechowywał w garażu. Wydał on policjantom plastikową walizkę, w której miał schowane woreczki strunowe oraz słoik z suszem roślinnym. Zabezpieczony susz został przebadany narkotesterem, który potwierdził, że jest to marihuana o wadze ponad 15 gramów. W ten sposób mężczyzna zapewnił sobie atrakcje sylwestrowej nocy w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Jędrzej Panglisz
KPP w Pile

mundurowi_z_wyrzyska1_01

mundurowi_z_wyrzyska1_02