NADMIAR, Wojtek Cugowski, Marek Kapłon i inni goście na Barce. Mamy wejściówki

Pora na koncert promujący naszą nową płytę w Pile! Trochę to trwało, ale mieliśmy intensywny sezon koncertowy, a przede wszystkim chcieliśmy żeby ten koncert był inny niż zwykle.  I będzie wyjątkowy, ponieważ wystąpią z nami Ci, którzy gościnnie zagrali na płycie, czyli Marek Kapłon i Wojtek Cugowski. Czy ktoś jeszcze… zobaczymy. Zatem rezerwujcie sobie datę 7 grudnia 2019 (sobota) Klub Muzyczny BARKA w Pile.

Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncerty. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl  w tytule: NADMIAR. Wśród osób, które wyślą maila do 5 grudnia, do godziny 18.00, rozlosujemy wejściówki.

19:00 (otwarcie Klubu)

20:00 (około) start koncertu

Wstęp: 30 zł przedsprzedaż / 33 zł w internecie / 40 zł w dniu koncertu.

Przedsprzedaż:
– w Klubie,
– w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
– w internecie: https://goout.net/pl/bilety

https://goout.net/pl/bilety/nadmiar/dglf/?fbclid=IwAR09bsLNfOv2UegC9gAIignImr-C6F8d8WXYWS5DJEsOaH5ILKMMAOhP_d4

Po koncercie AFTERPARTY !!! DJ NEON !!! WSTĘP WOLNY (od 18-lat)
Godz.: około 22:30 (zaraz po koncercie) do …
Impreza w klimacie blues, rock, reggae, ska, metal, rock’n’roll,  …

NADMIAR (blues&rock)

NADMIAR powstał w maju 1993 roku, skupiając ludzi o zróżnicowanych fascynacjach muzycznych – stąd nazwa zespołu. „W swoim repertuarze doskonale łączą standardy bluesowe z własnymi kompozycjami. Całość bardzo mocno osadzona jest w rockowym graniu lat 60 – tych i 70 – tych.” Doceniła to publiczność zebrana w 1995 roku na festiwalu „RAWA BLUES” i wyróżniła zespół najbardziej prestiżową z nagród „NAGRODĄ PUBLICZNOŚCI”. W tym samym roku grupa została laureatem festiwali „ANANKE’95”, „BLUES NAD BOBREM” – wyróżnienia indywidualne, „SKIERNIEWICKA NOC BLUESOWA”.

Od 1996 roku zespół z powodzeniem koncertuje na terenie całego kraju biorąc udział w festiwalach: „Blues nad Piławą”, „Noc Bluesowa” w Rawie Mazowieckiej, „RAWA BLUES” w Katowicach, „Baszta” w Gołańczy, „Bluestracje” w Chorzowie, „Blues Express” w Zakrzewie, „Blues Meeting” w Toruniu występując u boku gwiazd polskiej jak i światowej sceny bluesowej: Sandra Hall, Hoo Doo Man’s Band, Aron Barton’s Chicago Blues Stars, John Primer, Junior Wells, Carlos Johnson, Nocna Zmiana Bluesa, Dżem, Gang Olsena Shakin’ Dudi Orchestra, Easy Rider, i wielu, wielu innych. Do tej pory zespół zagrał blisko 1000 koncertów (w tym również za granicą – Niemcy), ma też w swoim dorobku nagrania dla TVP 2, telewizji lokalnych, rozgłośni radiowych.

W 2009 roku ukazało się 5-cio płytowe wydawnictwo „Antologia Polskiego Bluesa cz.2”, wśród wykonawców znalazł się NADMIAR z utworem „Mała uliczka”.
Na uwagę zasługuje również fakt, że wokalista zespołu – Damian Michalski – brał udział w V-ej edycji The Voice of Poland.

Info: Joanna Naranowicz
Klub Muzyczny BARKA
www.facebook.com/barka.pila
www.barka.pila.pl

wojtek_cugowski1_01

wojtek_cugowski1_08 wojtek_cugowski1_02 wojtek_cugowski1_03 wojtek_cugowski1_04 wojtek_cugowski1_05 wojtek_cugowski1_06 wojtek_cugowski1_07