Nowi Partnerzy Programu „Rodzina Trzy Plus”

Od lipca tego roku wprowadzono na terenie Gminy Piła Program „Rodzina Trzy Plus”, który ma na celu zwiększanie szans rozwojowych i życiowych dzieci i młodzieży wychowującej się w dużych rodzinach, umożliwienie łatwiejszego dostępu do dóbr kultury, sportu i rekreacji oraz promocję dużych rodzin. Jak poinformował Piotr Głowski prezydent Piły w tej chwili jest złożonych 345 wniosków. Oznacza to 1753 Karty Dużej Rodziny.

Ważne jest to, że liczba partnerów, którzy oferują ulgi w Programie „Rodzina Trzy Plus” sukcesywnie rośnie.

– Do projektu dołączają bardzo duże firmy i mam nadzieję, że będą one odwiedzane przez duże rodziny m.in. Praktiker, Studio Tańca Beezone, Klub Karate Shotokan UNSU, Szkoła Języków Obcych HELLO, Kino Helios, Gabinet Kosmetyczny Agaty Hryncewicz, Salon Fryzjerski Anny Borysewicz, Akademia Piłkarska Reissa i od 1 października Ars Medical. Zachęcamy nie tylko rodziny, aby pojawiali się po karty, ale cały czas oczekujemy na nowych partnerów – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.

Obecnie w Program „Rodzina Trzy Plus” włączyło się 26 partnerów, którzy proponują ulgi zauważalne. Pilska Karta została włączona do Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny opracowanej przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Tym samym karta honorowana jest w całym kraju.

Pełna lista partnerów dostępna jest na stronie Urzędu Miasta Piły.
http://www.pila.pl/files/file/Aktualnosci/09_2014/ulotka_23_09.pdf

(SE)

nowi_partnerzy_programu10

nowi_partnerzy_programu11