Prezydent Piły dziękuje za zaufanie i poparcie

Wyborcza niedziela 16 listopada okazała się dla Platformy Obywatelskiej  w Pile bardzo  udana. Według jeszcze nieoficjalnych wyników ubiegający się o drugą kadencję Piotr Głowski z PO zebrał 60,4 procent głosów. Również Platforma Obywatelska wprowadziła do Rady Miasta Piły 18 kandydatów na 23 możliwych, co zapewnia spokojne podejmowanie ważnych uchwał dla naszego miasta i gwarancję rozwoju Piły.

W poniedziałek rano z dziennikarzami spotkał się zmęczony, ale zadowolony Piotr Głowski, prezydent Piły.

– Dziękuję za zaufanie i poparcie. Wyniki, które już znamy są bardzo dobre dla mnie, mieszkańców Piły, radnych, dla przyszłego rozwoju miasta. Bardzo się cieszę z wyniku do Rady Miasta, ponieważ w wielu przypadkach skróci to niepotrzebne dyskusje, robienie polityki, a skoncentrujemy się na rozwoju miasta. Na pewno nie będę robił niczego, co jest niezgodne z wolą mieszkańców. Będziemy w nowej kadencji stawiać na zrównoważony rozwój, który będzie dotyczył strefy przemysłowej, wspierania przedsiębiorczości i wielu projektów przy współpracy z sąsiednimi gminami. Liczę na środki unijne przy inwestycjach – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.

Jak zapowiedział prezydent, kluczowym projektem, którym nowa Rada się zajmie w nowej kadencji jest przyjecie uchwały w sprawie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Piły. Piotr Głowski nie przewiduje również zmian kadrowych w Urzędzie Miasta.

https://www.youtube.com/watch?v=lQUUwg533wM

(SE)

prezydent_pily_dziekuje10

prezydent_pily_dziekuje12 prezydent_pily_dziekuje11