Twórcy i animatorzy kultury nagrodzeni

Rafał Łuszczewski – malarstwo i grafika użytkowa, Ks. Robert Różański – proboszcz parafii p.w. św. Mikołaja w Ujściu, Sołtys wsi i Rada Sołecka wsi Czajcze, Zofia Kawalec – Łuszczewska – malarstwo, rysunek, fotografia, grafika użytkowa, PWSZ im. S. Staszica w Pile, Aurelia Poznaniak – pracownik PiMBP w Pile, Zespół taneczny SENIORITY z Joanną Kulak- to tegoroczni laureaci nagród Starosty Pilskiego Mirosława Mantaja za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i kulturalnej.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 21 listopada w sali Biura Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile.

Laureaci nagród Starosty Pilskiego

Rafał Łuszczewski – za osiągnięcia w twórczości artystycznej, indywidualizm, świeżość i spontaniczność malarskiej wypowiedzi.

Ks. Robert Różański – za integrację społeczności lokalnej, ochronę zabytków oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Małej Ojczyzny.

Sołtys wsi i Rada Sołecka wsi Czajcze – za integrację społeczności lokalnej, upowszechnianie tradycji i kultury ludowej oraz promocję powiatu pilskiego.

Zofia Kawalec – Łuszczewska – za osiągnięcia w twórczości artystycznej oraz promocję powiatu pilskiego w kraju i za granicą.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. S. Staszica w Pile – za innowacyjne przedsięwzięcia promujące naukę i kulturę oraz promocję powiatu pilskiego w kraju i za granicą.

Aurelia Poznaniak – za zaangażowanie i pasję, promocję literatury i czytelnictwa oraz wzbogacanie zasobów Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile

Zespół taneczny SENIORITY wraz Joanną Kulak – za zaangażowanie i pasję, kreowanie pozytywnego wizerunku seniora oraz działalność charytatywną i społeczną.

(SE)

tworcy_i_animatorzy_kultury10

tworcy_i_animatorzy_kultury32 tworcy_i_animatorzy_kultury11 tworcy_i_animatorzy_kultury12 tworcy_i_animatorzy_kultury13 tworcy_i_animatorzy_kultury14 tworcy_i_animatorzy_kultury15 tworcy_i_animatorzy_kultury16 tworcy_i_animatorzy_kultury17 tworcy_i_animatorzy_kultury18 tworcy_i_animatorzy_kultury19 tworcy_i_animatorzy_kultury20 tworcy_i_animatorzy_kultury21 tworcy_i_animatorzy_kultury22 tworcy_i_animatorzy_kultury23 tworcy_i_animatorzy_kultury24 tworcy_i_animatorzy_kultury25 tworcy_i_animatorzy_kultury26 tworcy_i_animatorzy_kultury27 tworcy_i_animatorzy_kultury28 tworcy_i_animatorzy_kultury29 tworcy_i_animatorzy_kultury30 tworcy_i_animatorzy_kultury31