XVIII Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie. I ty możesz zostać Superbochaterem!

18_wielka_gala

Fundacja Mam Marzenie organizuje XVIII Wielką Galę Charytatywną, która w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Razem na straży marzeń”. Z tej okazji Fundacja zaprasza wszystkich zainteresowanych do Auli UAM w Poznaniu, w dniu 10 grudnia 2022 roku od godziny 18:00.

Fundacja Mam Marzenie od 19 lat zajmuje się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Poprzez swoją działalność chce zapewnić swoim podopiecznym niezapomnianych wrażeń, dzięki którym przynajmniej na chwilę zapomną o utrapieniach i będą mieli siłę do walki z chorobą. Tegorocznym motywem Wielkiej Gali Charytatywnej będzie spełnianie marzeń najmłodszych o zostaniu mundurowym, czyli np. strażakiem, policjantem lub żołnierzem. Oczywiście nie skończymy na wspomnieniach, spełnimy również kilka innych dziecięcych pragnień!

Służby mundurowe od lat wspierają Fundację w jej działaniach i pomagają spełniać marzenia jej podopiecznych. To dzięki ich postawie, najmłodsi marzyciele mogli przez chwilę poczuć się jak bohaterowie! Dlatego też, Gala będzie wyrazem podziękowania za ich wsparcie w realizacji pragnień najmłodszych.

Tego wieczoru, na scenie Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych w Poznaniu, a także zespół Three of Us, Bovska oraz Ewelina Flinta. Wraz z muzykami o wielkich sercach, na scenie pojawią się Ambasador Fundacji Małgorzata Kożuchowska w towarzystwie Rafała Zawieruchy. Niech nasze serca zabiją razem w jednym rytmie!

– Wielka Gala Charytatywna to szczególne wydarzenie w naszej Fundacji, podczas którego możemy spotkać się z naszymi przyjaciółmi oraz dobroczyńcami i w ten sposób wyrazić wdzięczności za ich wsparcie. Jest to czas pełen radości, uśmiechu i dobrej zabawy, ale też niejednokrotnie i wzruszeń. Serdecznie zapraszamy na Galę, podczas której będzie można poznać magiczny świat Fundacji Mam Marzenie – mówi Aleksandra Bieg, rzecznik prasowy Fundacji Mam Marzenie.

Gala, tak jak w roku poprzednim, będzie miała bezpośredni przekład na język migowy dla osób niesłyszących dzięki tłumaczowi z Fundacji Kultury bez Barier.
1Sponsorem głównym wydarzenia jest Lidl. Partnerami Gali zostali Samorząd Województwa Wielkopolskiego, agencja GPD, Fundacja Kultury bez Barier. Sponsorami są również DKMS, dramers, Itaka, Fundacja SiePomoga.

Bilety, cegiełki na Galę, można zakupić pod adresem: (https://www.bilety24.pl/koncert/102-xviii-wielka-gala-fundacji-mam-marzenie-82632?id=441537&fbclid=IwAR3ZvoQ7ctJ2mnCD1CMpwdyJyahOOiNn7Lvweghmh-kMrzkCq3vZV9Ky4q4)

Ceny biletów: 60, 100, 150 i 250zł. Cały dochód przeznaczony jest na działalność FMM i tym samym spełnianie kolejnych dziecięcych marzeń.
Zapraszamy, spełnijmy razem dziecięce marzenia!

Małgorzata Furmanek