Chodzież. Złamał sądowy zakaz | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Chodzież. Złamał sądowy zakaz

  zlamal_sadowy_zakaz

  Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcę, który za nic miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. To niejedyne przewinienie mężczyzny. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kilka lat więzienia.

  W sobotę, 23 stycznia, chodzieska „drogówka” zatrzymała w centrum Margonina mężczyznę, który kierował pojazdem pomimo posiadania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna był na tyle zuchwały, że aby uniknąć odpowiedzialności za swój czyn, wprowadził w błąd policjantów co do swojej tożsamości, podając dane osobowe brata. Prawda oczywiście wyszła na jaw. Kontrola drogowa ujawniła kolejne przewinienia kierowcy. 28-latek jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, a nadto pojazdem, który nie był dopuszczony do ruchu, nie posiadał także obowiązkowego ubezpieczenia OC.

  Teraz za przestępstwo oraz wykroczenia, których się dopuścił, odpowie przed sądem. Ponadto w związku z brakiem OC, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny naliczy mu opłatę karną, która nie należy do małych i nie podlega negocjacjom.

  KPP w Chodzieży
  Fot. portalnaukijazdy.pl