Jan Pionke ze Skórki lunaparkowym laureatem | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Jan Pionke ze Skórki lunaparkowym laureatem

   

  Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

  Już po raz enty, tym razem nie w ostatnią, lecz w przedostatnią sobotę miesiąca (października) miała miejsce mini gala wręczenia nagrody Lunaparkowemu bystrzakowi, który wykazał się zarówno lotnością umysłu, jak i tym, że jest faworytem losu. Uroczystość zwyczajowo miała miejsce w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem interesujących i sprawiających dużo radości zwycięzcom nagród.

  Październikowym laureatem, a tym samym Szaradziarskim Prymusem został 7-letni Jan Pionke ze Skórki. Młodzieńcowi, który nie krył swego zadowolenia ze zwycięstwa, ale przede wszystkim z souveniru, nagrodę(y) niespodzianki wręczył pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy

  Fundatorem nagród Lunaparku, od kilku ładnych lat jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

  Sympatycznemu Jankowi gratulujemy bystrości umysłu i dopisującego szczęścia, zachęcając zarówno jego, jak i pozostałych krzyżówkowiczów do kontynuowania szaradziarskiej przygody z Lunaparkiem. Obiecujemy, że do któregoś z Was na pewno uśmiechnie się szczęście.

  Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

  Redakcja

   

  wreczenie_nagrod

  wreczenie_nagrod_1