Kryminalistyka wśród nauczycieli | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Kryminalistyka wśród nauczycieli

  Wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej zostali zaproszeni do udziału w prelekcji i warsztatach kryminalistycznych podczas XVIII Ogólnopolskiego Zjazdu Nauczycieli Języka Niemieckiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego oddział Piła.

  Asp. szt. Małgorzata Krzyżan, asp. sztab. Marcin Mańczak, st. asp. Maciej Galar i asp. Artur Pinkowski zarówno na miejscu symulowanego miejsca zdarzenia o charakterze kryminalnym, jak i w dwóch salach prelekcyjnych opowiadali o celach i głównych zasadach pracy technika kryminalistyki.

  Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczestników Zjazdu. Padały liczne pytania o trudności i zakres merytoryczny służby, emocjonalne i psychologiczne aspekty wykonywanych czynności oraz o realia policyjnej służby w odniesieniu do literackich wzorców zawartych w powieściach kryminalnych. Wszystkie te elementy spotkały się ze zrozumieniem grona pedagogicznego i chęcią promocji wśród uczniów szkół średnich pomysłu na wstąpienie do Policji.

  ZSK/Sebastian Wegner

  kryminalistyka_wsrod_nauczycieli00

  kryminalistyka_wsrod_nauczycieli13 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli01 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli02 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli03 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli04 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli05 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli06 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli07 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli08 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli09 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli10 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli11 kryminalistyka_wsrod_nauczycieli12