Ogłaszamy CZADowy konkurs! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Ogłaszamy CZADowy konkurs!

  Oglaszamy_CZADowy_konkurs

  Powiat Pilski oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej realizują wspólny program edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa pożarowego pod nazwą „NIE dla czadu”. Jego integralną częścią jest „CZADowy konkurs”, w którym można wygrać czujniki tlenku węgla.

  Propozycja skierowana jest do mieszkańców powiatu pilskiego, w tym również dzieci. Wystarczy wypełnić ankietę konkursową i złożyć ją osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pile (pok. nr 15), bądź za pośrednictwem poczty (adres: Starostwo Powiatowe w Pile, al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła z dopiskiem „CZADowy konkurs” – decyduje data wpływu do Starostwa). Raz na miesiąc, wśród uczestników konkursu, zostaną rozlosowane cztery czujniki tlenku węgla. Pierwsze losowanie odbędzie się na początku marca, wśród osób które złożą ankiety konkursowe do końca lutego. Kolejne losowania będą miały miejsce na początku kwietnia (ankiety złożone w marcu) i na początku maja (ankiety złożone w kwietniu).

  - Pytania konkursowe są bardzo proste i nikt nie powinien mieć problemu z udzieleniem prawidłowych odpowiedzi. Zależy nam, aby w konkursie wzięła udział jak największa grupa osób. Chcemy w ten sposób propagować wiedzę na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą tlenek węgla i co robić, i jak się przed nimi uchronić – informuje Eligiusz Komarowski, starosta pilski.  

  Regulamin i ankiety konkursowe na www.powiat.pila.pl. Zapraszamy do udziału!

  A.M.