Piła. Zapraszamy na Festiwal Rekreacji – Aktywna Rodzina. Bieg na Płotki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Piła. Zapraszamy na Festiwal Rekreacji – Aktywna Rodzina. Bieg na Płotki

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pile zaprasza 11 września 2021 r. na Festiwal Rekreacji Aktywna Rodzina – Bieg rodzinny połączony z piknikiem. Początek godzina 15.00. Start – Hotel & Restauracja Stolarnia (dawne Rębajło) przy obwodnicy (Bydgoszcz – Szczecin), Meta – OTW Płotki. Pierwszych 700 osób zgłoszonych do biegu otrzyma pamiątkowe koszulki na starcie oraz na mecie medal.

  Wszyscy uczestnicy zgłaszają się w dniu zawodów pod wiatę przy Hotelu & Restauracji Stolarnia. Biuro zawodów czynne w godzinach od 14:00 do 14:55. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, oraz podpisać oświadczenie o braku przeciwwskazań do biegania.

  Na mecie przewidziane jest ognisko. Zamki dmuchane, animacje dla dzieci, Busik profilaktyczny, zajęcia ze spinningu rowerowego z instruktorem, wioślarz, muzyka z DJ. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Organizator zapewnia autobus na miejsce startu wyjazd o godzinie 14:00 ul. Bydgoska parking przy netto powrót o godzinie 17:00 i 19:00. Startowego nie pobiera się.

  MOSiR Piła

  pila_zapraszamy_na_festiwal1_01

  pila_zapraszamy_na_festiwal1_03 pila_zapraszamy_na_festiwal1_02