Pilanie na Mistrzostwach Europy w kickboxingu | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Pilanie na Mistrzostwach Europy w kickboxingu

Niespełna dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia się Mistrzostw Europy kadetów i juniorów w kick boxingu. Impreza odbędzie się w dniach 2-10 września w Macedonii. W imprezie wystartuje aż pięciu zawodników z Piły, zawodników klubu Sporty Walki! Kacper Tecław, Jakub Kobus, Piotr Woźniak, Dawid Siek i Jakub Szymanowski powołanie do kadry Narodowej oraz start w tak prestiżowym turnieju wywalczyli sobie udanymi startami w pierwszym półroczu oraz zdobytymi medalami na Mistrzostwach Polski.

Trenerzy pilskiego klubu Przemysław Drajer oraz Przemysław Leniec liczą, że zawodnicy wrócą do Piły z medalami. Temu służą ciężkie przygotowania, które rozpoczęły się już na początku wakacji. Obecnie zawodnicy przebywają na zgrupowaniach kadry, gdzie w gronie najlepszych zawodników z Polski szlifują formę. Klub Sporty Walki Piła prowadzi cały czas zbiórkę finansów na wyjazd gdyż wyjazd jest tylko częściowo finansowany przez Polski Związek Kick Boxingu.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie klubu na fb https://web.facebook.com/SportyWalkiPila/

Klub chciałby podziękować instytucjom, firmom i osobom, które do tej pory wsparły zbiórkę:
Starosta Pilski Eligiusz Komarowski – Powiat Pilski, Poseł Marcin Porzucek, Miejska Energetyka Cieplna w Pile, Den Baven Artur Gaj, Firma Press-metal.pl, Atom Tomasz Polcyn przyczepy.pila.pl, Siłownia Colos Gym, Sklep Power Muscle Piła Tesco, Akom Systemy i urządzenia ochrony mienia, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Kaczory, ul. Jasna 1 oraz mnóstwo osób, które prywatnie nas wsparły! Dziękujemy!

Sporty Walki Piła

pilanie_na_mistrzostwach00

pilanie_na_mistrzostwach05 pilanie_na_mistrzostwach01 pilanie_na_mistrzostwach02 pilanie_na_mistrzostwach03 pilanie_na_mistrzostwach04