Plany sparingowe Polonii | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Plany sparingowe Polonii

plany_polonii

Poznaliśmy sparingpartnerów Polonii przed sezonem 2018. Nasz zespół zmierzy się z drużynami z Wielkopolski – PSŻ Poznań, TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski i Unią Kolejarzem Rawicz. Niewykluczone jest również wspólne ściganie ze Stalą Gorzów.

Poloniści intensywne treningi na torze mają rozpocząć w połowie marca. Pierwszym sprawdzianem będzie dwumecz z PSŻ Poznań, który zaplanowano na 21 i 22 marca. W weekend – 24 i 25 marca, po zmaganiach z drużyną ze stolicy Wielkopolski, zmierzymy się z TŻ Ostrovią Ostrów. W tygodniu, przed inauguracyjnym spotkaniem w Rybniku, odbędzie się natomiast dwumecz z Unią Kolejarzem Rawicz – 3 i 4 kwietnia.

Z każdym zespołem zaplanowane zostały dwa spotkania, jedno w Pile i jedno na torze rywala. Nie jest również wykluczone, że tak jak w latach ubiegłych, Polonia odbędzie wspólny trening bądź sparing ze Stalą Gorzów.

Jak zawsze na początku roku przedstawiony terminarz treningów i sparingów może ulec zmianie, wszystko za sprawą pogody, która szczególnie wiosną jest bardzo istotna i ma duże znaczenie jeśli chodzi o przygotowanie toru.

Plany sparinów Polonii przed sezonem 2018

20 / 21 marca – PSŻ Poznań
24 / 25 marca – TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
3 / 4 kwietnia – Unia Kolejarz Rawicz

Źródło: www.victoriapila.com
Foto: Sebastian Daukszewicz (archiwum)