Wystawa prac Agnieszki Fonrath | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Wystawa prac Agnieszki Fonrath

W poniedziałek, 9 kwietnia 2018 roku, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wyrzysku odbyło się otwarcie wystawy prac artystycznych Agnieszki Fonrath “Tunel Abstrakcji”. Przybyłych gości powitała dyrektor M-GOK Magdalena Smełsz.

W wydarzeniu oprócz licznych mieszkańców udział wzięła również Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska.

„Tunel Abstrakcji” to pierwsza wystawa prac Agnieszki Fonrath z Osieka nad Notecią. Artystka podczas spotkania podkreślała, że jej prace w większości są oderwane od rzeczywistości. Maluje kosmos, ale są także portrety.

Słów uznania dla autorki wystawy nie kryła burmistrz Bogusława Jagodzińska: – To, co zobaczyłam, niewątpliwie jest sztuką. Cieszę się ogromnie, że mamy tak utalentowaną mieszkankę w naszej gminie. Dobrze się stało, że pani Agnieszka zdecydowała się swoje dzieła pokazać światu.

UM w Wyrzysku

wystawa_prac_fonrath00

wystawa_prac_fonrath14 wystawa_prac_fonrath01 wystawa_prac_fonrath02 wystawa_prac_fonrath03 wystawa_prac_fonrath04 wystawa_prac_fonrath05 wystawa_prac_fonrath06 wystawa_prac_fonrath07 wystawa_prac_fonrath08 wystawa_prac_fonrath09 wystawa_prac_fonrath10 wystawa_prac_fonrath11 wystawa_prac_fonrath12 wystawa_prac_fonrath13