Bądź aktywny z VIVO! Piła

badz_aktywny_z_vivo

Sport to źródło przyjemności, a także środek do realizowania ambicji i zdobywania nagród. W sierpniu, dzięki wspólnej akcji VIVO! Piła i aplikacji Activy, możliwości te mogą zostać osiągnięte jednocześnie. Od 1 do 28 sierpnia wszyscy miłośnicy aktywnego trybu życia będą mogli wykazać się w kilku dyscyplinach: bieganiu, jeździe na rowerze, rolkach, a także spacerowaniu. Do wygrania karty podarunkowe o wartości nawet 1 000 złotych.

Bieg po nagrody

Na ulicach polskich miast i miasteczek przybywa biegaczy i rowerzystów. Dla części jest to sposób na podtrzymanie bądź zbudowanie kondycji, dla innych – metoda na urozmaicenie wolnego czasu. Pozostali z kolei widzą w tym okazję do rywalizacji. Z VIVO! Piła aktywność ta może przynieść dodatkowe korzyści. Już 1 sierpnia rusza akcja z aplikacją Activy, w której zainteresowani będą mogli sprawdzić się w dwóch konkurencjach:

– „Na nogach” – konkurencja dla biegaczy i spacerowiczów;

– „Na kołach” – uwzględniająca jazdę na rowerze i rolkach.

Dla każdej z aktywności prowadzony będzie osobny ranking, w którym uczestnicy będą gromadzić punkty za przebyte kilometry (kobiety i mężczyźni oddzielnie). Na uczestników akcji, którzy zbiorą najwięcej punktów, czekać będą niezwykle atrakcyjne nagrody. W każdej z konkurencji przewidziane zostały premie za trzy pierwsze miejsca. Zwycięscy sportsmeni i sportsmenki powalczą o karty podarunkowe na zakupy w sklepach VIVO! Piła o wartości odpowiednio 1 000 zł, 500 zł oraz 300 zł. Pozostali uczestnicy za zgromadzone punkty odbiorą drobne podarunki ze sklepiku aplikacji. Akcja potrwa do 28 sierpnia.

„Misja po zdrowie”

Dodatkowym elementem akcji, który będzie stanowił ogromne wsparcie dla osób wdrażających zdrowy tryb życia, jest „Misja po zdrowie”, a więc tegoroczna nowość dostępna dzięki aplikacji Activy. Po przebyciu odpowiedniej liczby kilometrów uczestnicy osiągać będą kolejne „misje”, dzięki którym uzyskają dostęp do ciekawych wskazówek możliwych do zastosowania w zdrowym życiu codziennym.

Jak wziąć udział w akcji?

W celu skutecznego włączenia się w akcję, wystarczy pobrać aplikację Activy dostępną w Sklepie Play oraz na AppleStore, a po zarejestrowaniu się – dołączyć do wyzwania VIVO! Piła. Aplikacja będzie działać w promieniu 50 km od centrum handlowego.
Partnerami akcji są Centrum Rekreacji AQUAPARK oraz Calypso Fitness.

Zapraszamy do udziału!

**********
VIVO! Piła oferuje doskonale zbalansowany mix najemców na łącznej powierzchni 24.200 m kw. Pilskie VIVO! zostało otwarte w październiku 2014 roku i od tego czasu jest najczęściej odwiedzanym centrum handlowym w regionie. Dzięki doskonałemu położeniu, w pobliżu stacji kolejowej i dworca autobusowego, VIVO! zapewnia idealnie dopasowaną ofertę zakupową nie tylko mieszkańcom Piły, ale także okolicznych miejscowości. Łączny zasięg na poziomie ponad 470.000 potencjalnych klientów zapewnia także bardzo dobra infrastruktura drogowa: w kierunku Poznania i Kołobrzegu – droga krajowa numer 11, Bydgoszczy – droga krajowa numer 10. Wśród ponad 70 najemców VIVO! Piła wymienić można tak znane marki jak H&M, Top Secret, Ryłko, SWISS, RESERVED, CROPP, House, Media Expert, SinSay, MOHITO, Medicine, siłownia Calypso czy hipermarket Carrefour. W grudniu 2018 roku centrum otrzymało prestiżową nagrodę Eurobuild Awards jako centrum handlowe roku, przyznaną w glosowaniu najemców.

B.W.