Charytatywny rajd ZŁOMBOL w barwach PWSZ w Pile!

Charytatywny_rajd_ZlOMBOL

15 sierpnia rusza 9 rajd aut z epoki komunizmu. ZŁOMBOL to przede wszystkim działania charytatywne. Podczas  przemierzania tysięcy kilometrów po Europie, uczestnikom towarzyszą symbole instytucji, które postanowiły wesprzeć szczytne działania, wpłacając pieniądze na konto akcji. Cała kwota od darczyńców przekazywana jest tylko dla dzieci z Domów Dziecka.

W tym roku, podczas ALPINE EDITION, wystartują dwie ekipy z logo Państwowej Wyższej szkoły zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile:

1. SKODA FAVORIT z Kamilem Wlizło – studentem ratownictwa medycznego PWSZ w Pile na pokładzie.
Jednym ze sponsorów tej ekipy jest właśnie pilska PWSZ. Uczelnia zapowiada, że o podróży Skodą będzie informować na bieżąco, dzięki relacji Kamila. https://www.facebook.com/FAVORIT.TEAM.PILA/timeline

2. SOVIET PRINCESS, czyli ŁADA w ekipie której, zasiada jeden z wykładowców Instytutu Politechnicznego Uczelni – dr Leszek Szczęch (Dyrektor Centrum Transferu Technologii PWSZ w Pile).
W przywróceniu uroku „księżniczce”, pomogli studenci Mechaniki i Budowy Maszyn Uczelni, dlatego też ta ekipa wyruszy na rajd z logo PWSZ w Pile. http://zlombol.pl/index.php/pl/blog-2015/378-co-slychac-u-zalogi-soviet-princess.html

Trzymamy kciuki za sukces rajdu!

Aleksandra Fabiszak
Biuro Informacji i Promocji
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. S. Staszica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *