Duże zainteresowanie barażem w Pile. Rusza przedsprzedaż biletów | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Duże zainteresowanie barażem w Pile. Rusza przedsprzedaż biletów

  duze_zainteresowanie_barazem

  W niedzielę Polonia Piła zmierzy się w meczu barażowym ze Startem Gniezno. Zainteresowanie kibiców tym spotkaniem jest na tyle duże, że władze klubu postanowiły uruchomić przedsprzedaż biletów.

  Przed meczami fazy play-off w Pile pierwszy raz uruchomiono dla kibiców przedsprzedaż biletów. Zarząd klubu nie planował wcześniejszej sprzedaży wejściówek przed meczem barażowym, jednak zainteresowanie spotkaniem jest na tyle duże, że zdecydowano się na ten krok. – Odbieramy mnóstwo telefonów i maili z pytaniami o możliwość zakupu biletów na mecz ze Startem Gniezno. Cieszymy się, że kibice przyzwyczaili się do zakupu wejściówek w przedsprzedaży, dlatego także przed barażem tę opcję uruchamiamy – powiedział prezes Polonii, Tomasz Soter.

  Przedsprzedaż odbywa się w sklepie Auto Sound przy ul. Dąbrowskiego 8 (obok stacji paliw, naprzeciwko myjni samochodowej):

  - czwartek w godz. 10:00-18:00,

  - piątek w godz. 10:00-18:00,

  - sobota – w przypadku dużego zainteresowania zostanie uruchomiana sprzedaż w biurze klubu,

  - niedziela od godz. 10:00 w kasach stadionu.

  Na mecz barażowy nie obowiązują karnety normalne i ulgowe. Do wejścia na stadion upoważnia wyłącznie bilet jednorazowy oraz karnet VIP.

  Robert Szłapak