Karnawałowe kursy tańca w pilskim RCK

Karnawalowe_kursy_tanca
Regionalne Centrum Kultury w Pile zaprasza wszystkich kochających taniec i chcących poznać jego kolejne odmiany, na Karnawałowe kursy tańca. To już w środę, 14 stycznia od godziny 18.00.

SHAKIRA DANCE – GODZ. 18:00

Shakira Dance to kurs tańca łączący elementy stylu latino oraz tańca orientalnego. Krótkie lecz dynamiczne układy do utworów znanej piosenkarki Shakira pozwolą Ci poznać podstawowe figury tańca brzucha w połączeniu z elektryzująco seksownymi krokami salsy, sexy dance oraz reggaeton. Chcesz poznać najbardziej rozpoznawalne Shakirowe ruchy? Nie zwlekaj, zapisz się na kurs Shakira Dance i poczuj się gwiazdą!

TANIEC BRZUCHA/ORIENTALNY – GODZ. 19:00

Taniec brzucha/orientalny zwany głównie przez Europejczyków Tańcem brzucha wywodzi się z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Niektóre źródła podają Egipt jako jego kolebkę, stąd bowiem wywodzi się wiele znanych i cenionych tancerek. Obecnie Taniec orientalny staje się coraz bardziej popularny także i w Polsce. Taniec ten opiera się na harmonii ruchów bioder, brzucha i ramion. Rozluźnia i uelastycznia mięśnie. Wyrabia świadomość własnego ciała. Stanowi znakomity trening ruchowy oraz okazję do pozbycia się stresów i kompleksów. BARDZO KOBIECY, czyli niezależnie od wieku, figury czy kondycji pozwala odkryć swój urok, zaakceptować ciało i wyrazić kobiece „ja”. Tańcem każda z nas ujawnia przede wszystkim swoje piękno wewnętrzne, a zmysłowe ruchy ciała pozwalają to piękno oglądać.

BURLESKA/SEXY DANCE (na zmianę) – GODZ. 20:00

Burleska to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą ograniczać się do jednej formy tańca. Łączy elementy tańca kabaretowego, musicalowego, baletu oraz jazzu. Na zajęciach nauczysz się jak wykorzystać swój wrodzony wdzięk i poczujesz się jak gwiazda rewii. Pokaż światu swój styl, szyk i sex appeal. Bardziej niż technika liczy się bowiem wyraz, mimika, charakter, osobowość i temperament. Choreografie składają się z ruchów i póz dopasowanych do akcentów muzycznych i linii melodycznych. Wszystko to w zmysłowej atmosferze, w otoczeniu cylindrów, wachlarzy, piór, lasek i krzeseł. Poprzez ten rodzaj tańca, można ukazać swojej mocne strony, najlepsze atuty, pożądanie, seksualność i wyzwolenie.

Sexy Dance. Jest to taniec, który pozwoli każdej kobiecie odkryć w sobie zmysłową naturę, niepowtarzalne piękno oraz talent uwodzenia. Podczas lekcji, na którą się składa: rozgrzewka, choreografia oraz stretching, nauczysz się m. in. stawiania kroków (catwalk), zmysłowych układów tanecznych oraz kobiecej gracji. Subtelny i tajemniczy SEXY dance jest zarówno wspaniałą metodą na modelowanie zgrabnej sylwetki jak i formą ekspresji artystycznej. Ale przede wszystkim to świetna zabawa przy muzyce, w kobiecym gronie, która daje mnóstwo radości i satysfakcji. Możesz dołączyć do nas bez względu na wiek i budowę ciała!

red

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *