Prezydent Piły i UM po raz kolejny wspiera WOŚP

W niedzielę, 10 stycznia 2016 roku odbędzie się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W czasie tegorocznego Finału WOŚP pieniądze będą zbierane dla pediatrii, tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. Zbliżający się Finał to również zbiórka na rzecz geriatrii. Tradycyjnie na portalu Allegro będzie można wylicytować jeden dzień pracy prezydenta Piły – Piotra Głowskiego. Do licytacji też trafiło wiosło z autografem podróżnika Aleksandra Doby, który pod koniec roku odwiedził Piłę i przy okazji przepłynął kajakiem odcinek Gwdy. Cena wywoławcza tej wyjątkowej pamiątki to 200 zł.

– Tradycyjnie ruszyła licytacja „zatrudnij prezydenta w swojej firmie”. To już piąta edycja. Podczas dotychczasowych licytacji udało się zebrać ok. piętnaście tysięcy złotych. Każda złotówka jest tutaj ważna, nie ma znaczenia czy ktoś przeznacza tysiąc czy dziesięć tysięcy złotych. Bardzo zachęcam wszystkich do uczestnictwa w tej licytacji. Proszę się nie bać. Mówię to do tych, którzy obawiają się dużych kwot na licytacji. Odważnym szczęście sprzyja. Dla mnie jeden dzień pracy w danej firmie to nie tylko kolejne doświadczenie, ale również możliwość spotkania się z ludźmi i rozmowy o naszym mieście, regionie, o tym co należy zrobić. Są to rozmowy niezwykle ważne, bo pokazują prawdziwe oblicze miasta. Ja nie boję się żadnej pracy – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.

W latach ubiegłych prezydent Piotr Głowski pracował w Browarze Gontyniec, jako deweloper – budowlaniec w firmie ABC Apartamenty, a także jako spawacz i operator maszyn do gięcia i cięcia laserowego blach, w firmie Pellas X. W ubiegłym roku był pracownikiem grupy Asta-Net, w której pracował m.in. jako dziennikarz i poprowadził wiadomości lokalne.

Linki do licytacji:

Zatrudnij* Prezydenta w swojej Firmie
http://aukcje.wosp.org.pl/zatrudnij-prezydenta-w-swojej-firmie-i2649195

Wiosło z autografem Aleksandra Doby
http://aukcje.wosp.org.pl/wioslo-z-autografem-aleksandra-doby-i2651425

Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł, zebranych w corocznych Finałach. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać, przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.

Sebastian Daukszewicz

prezydent_pily00

prezydent_pily05 prezydent_pily01 prezydent_pily02 prezydent_pily03 prezydent_pily04

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *