#sadziMy: VIVO! Piła rozda ponad 2 000 darmowych sadzonek drzew i krzewów | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  #sadziMy: VIVO! Piła rozda ponad 2 000 darmowych sadzonek drzew i krzewów

  VIVO zima

  W najbliższy czwartek w Pile rusza 4. odsłona ogólnopolskiej inicjatywy #sadziMy. Chętni swoją sadzonkę odbiorą m.in. w VIVO! Piła. Do rozdania jest tu ponad 2 000 sadzonek drzew i krzewów. Po swoją roślinkę należy zgłosić się w dniach 29-30 września, w godz. 10:00-15:00. Akcja odbędzie w strefie gastronomicznej centrum handlowego.

  W dniach 29-30 września w całej Polsce będzie trwać kolejna edycja akcji #sadziMy, której celem jest uświadomienie społeczeństwu, jak ważne dla prawidłowego funkcjonowania środowiska jest zalesianie terenów. Do proekologicznej inicjatywy, jak co roku, dołączyło także VIVO! Piła. W centrum handlowym będzie można odebrać darmowe sadzonki drzew liściastych i iglastych oraz krzewów. Dostępne będą m.in.: grab, brzoza, czereśnia ptasia, dąb bezszypułkowy, sosna, jawor, jarzębina, świerk czy buk. Organizatorzy rekomendują przyjście z własnym opakowaniem, które pomoże ochronić korzenie rośliny przed wysuszeniem.

  Koordynatorami wydarzenia będą Nadleśnictwo Kaczory oraz Zdrojowa Góra.

  VIVO! Piła

  **********
  VIVO! Piła oferuje doskonale zbalansowany mix najemców na łącznej powierzchni 24.200 m kw. Pilskie VIVO! zostało otwarte w październiku 2014 roku i od tego czasu jest najczęściej odwiedzanym centrum handlowym w regionie. Dzięki doskonałemu położeniu, w pobliżu stacji kolejowej i dworca autobusowego, VIVO! zapewnia idealnie dopasowaną ofertę zakupową nie tylko mieszkańcom Piły, ale także okolicznych miejscowości. Łączny zasięg na poziomie ponad 470.000 potencjalnych klientów zapewnia także bardzo dobra infrastruktura drogowa: w kierunku Poznania i Kołobrzegu – droga krajowa numer 11, Bydgoszczy – droga krajowa numer 10. Wśród ponad 70 najemców VIVO! Piła wymienić można tak znane marki jak H&M, Top Secret, Ryłko, SWISS, RESERVED, CROPP, House, Media Expert, SinSay, MOHITO, Medicine, siłownia Calypso czy hipermarket Carrefour. W grudniu 2018 roku centrum otrzymało prestiżową nagrodę Eurobuild Awards jako centrum handlowe roku, przyznaną w glosowaniu najemców.