Szlifujemy talenty, poszukujemy mistrza!

W dniach 4-6 stycznia 2015 bracia Dominik i Bartłomiej Skowyra trenowali z najlepszymi judokami na campie technicznym w Elblągu. Na szkoleniu przebywały kadry narodowe seniorek, juniorek, juniorów, juniorek młodszych i juniorów młodszych. Camp miał wymiar międzynarodowy, a trenerem technicznym był Evgeny Lvov (5 dan). Znakomity rosyjski zawodnik, trzykrotny złoty medalista mistrzostw ZSRR. Utytułowany rosyjski trener. Obecni byli również zawodnicy z Niemiec, Szwecji, Czech, Rosji, Łotwy i Litwy.

Bracia Skowyra mieli okazję sprawdzenia swoich umiejętności technicznych w walkach z zawodnikami innych klubów. Z campu bardzo zadowolony jest tata braci – Maciej Skowyra, który szczególnie cieszy się z postępu technicznego synów. Synowie w tej chwili już nie odstają technicznie i szybkościowo od swoich rówieśników, a w wielu przypadkach ich przewyższają. Na pracę nad siłą przyjdzie jeszcze czas.

Na razie trenują bardzo delikatnie, aby uniknąć przeciążeń. Trener „mistrz” Ryszard Zieniawa kładzie gównie nacisk na doskonalenie techniki oraz specjalistyczne biegi na stadionie, które w przyszłości zaowocować maja wysoką formą.

mm

szlifujemy_talenty10

szlifujemy_talenty14 szlifujemy_talenty11 szlifujemy_talenty12 szlifujemy_talenty13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *