Transmisja na żywo meczu TS Celuloza Kostrzyn – KS Credo Futsal Piła!

SONY DSC

Najbliższa sobota (03.01.2015) zapowiada się niezwykle ciekawie dla wszystkich kibiców naszej drużyny. Pilanie jadą do Kostrzyna gdzie przy  komplecie żywiołowo reagującej publiczności będą musieli stawić czoła  niezwykle wymagającej Celulozie Kostrzyn – trzeciej drużynie ubiegłego  sezonu. Nasz klub przy współpracy z Celulozą oraz toruńską stacją KP  Sport zaprasza na transmisję na żywo w jakości HD bezpośrednio z  kostrzyńskiej hali! Bezpośredni link do transmisji z meczu:  http://futsal.pila.pl/transmisja/

Tego wydarzenia nie może przegapić żaden kibic futsalu w naszym  mieście. Pilanie  jadą do Kostrzyna po raz pierwszy w nowej dla siebie  roli – lidera II ligi gr. lubuskiej. Zarząd KS Credo Futsal Piła stanął na wysokości zadania i przy współpracy z klubem z Kostrzyna wszyscy  kibice w Pile będą mieli okazję oglądać swój zespół w akcji na żywo!

Sama transmisja już teraz cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród  kibiców w naszym mieście. Cały nasz klub liczy że wszyscy wspólnie  zasiądziecie przed telewizorami, komputerami czy też tabletami i  będziecie śledzić poczynania naszego zespołu w tym niezwykle  emocjonująco zapowiadającym się meczu.

Gdzie będzie można oglądać transmisję?

Sternicy klubu uruchomili specjalną stronę transmisji, która znajduje się pod tym linkiem: http://futsal.pila.pl/transmisja/ – tam już teraz można znaleźć odtwarzacz Youtube, na którym w sobotę od godziny 14:50 w jakości HD zagości bezpośrednia  relacja video z kostrzyńskiej hali.

Transmisja pojawi się również na naszym Oficjalnym Profilu Klubowym na  FB oraz na naszej oficjalnej stronie klubowej.

Jak zapowiada się sam mecz?

Bez wątpienia jest to jeden z najciekawiej zapowiadających się spotkań  VII serii gier. Pilanie jako lider będą chcieli udowodnić że miejsce,  które zajmują nie jest przypadkowe. Ciężka praca na treningach zarówno  zawodników jak i trenera Karola Skiby maja swoje świetne przełożenie na  boisku. Kostrzyn to jednak niezwykle ciężki teren o czym mogły przekonać  się już inne drużyny. Niedawny lider czyli zespół z Obornik rzutem na  taśmę zdołał odrobić tam straty i wywieźć korzystny dla siebie rezultat.

Celuloza to silny zespół, który na swoim obiekcie rzadko kiedy przegrywa  i na pewno chcąca podreperować swój aktualny dorobek 6 punktów. W tym  dniu każdy z zespołów będzie walczyć tylko o 3 punkty. Wszystko to  zwiastuje nam niesamowite emocje i to zapewne do ostatnich sekund gry!

Czy KS Credo Futsal Piła wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i pokona zespół Celulozy Kostrzyn, tym samym utrzymując pozycję lidera II  ligi? Przekonaj się sam i ZA DARMO oglądaj bezpośrednią transmisję na  naszej stronie internetowej!

Łukasz Stasicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *