Wielki turniej MONOPOLY w Atrium Kasztanowa | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Wielki turniej MONOPOLY w Atrium Kasztanowa

  Wielki_turniej_MONOPOLY

  W najbliższy weekend – 1 i 2 sierpnia – w Atrium Kasztanowa rozegrany zostanie wielki turniej kultowej gry Monopoly. Główną nagrodą dla zwycięzcy będzie wyjazd na światowe finały zawodów w Makau w Chinach.

  Monopoly to kultowa na całym świecie gra planszowa, ciesząca się popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, idealna na rozgrywki całą rodziną. Co roku cały świat głosuje wybierając miasta, które znajdą się na legendarnej planszy, co postrzegane jest jako nie lada wyróżnienie.

  Aby wziąć udział w weekendowej rozgrywce w Atrium Kasztanowa należy zarejestrować się – zapisy będą trwały w sobotę, 1 sierpnia, na godzinę przed rozpoczęciem turnieju, tj. od godz.11.00. Same zawody potrwają w weekend w godzinach 12.00 – 19.00. Ilość miejsc jest ograniczona – w turnieju może wziąć udział 48 osób.

  Pierwszego dnia prowadzone będą rozgrywki eliminacyjne, gdzie spośród wszystkich zawodników wybranych zostanie 16 zwycięzców. To oni zmierzą się w niedzielnych eliminacjach, podczas których wyłonionych zostanie 4 finalistów, którzy zostaną zaproszeni na zawody finałowe do warszawskiego centrum Atrium Targówek. Tam będą walczyć o nagrodę główną – wyjazd na mistrzostwa świata w Makau, w Chinach.

  Warunkiem wzięcia udziału w zawodach jest ukończenie przez zawodnika 18 lat i wypełnienie odpowiedniego formularza. Gracz będzie mógł wybrać miejsce i godzinę rozgrywki, do której chce przystąpić. Aby wziąć udział w eliminacjach trzeba pojawić się w strefie turniejowej na godzinę przed rozpoczęciem gry.

  Poza strefą turniejową w Atrium Kasztanowa powstanie również przestrzeń gier, gdzie udostępnione będą najpopularniejsze gry towarzyskie i zręcznościowe. Na terenie centrum zbudowana zostanie również przeskalowana mapa Monopoly o wymiarach ok. 7×7 m. Przez cały dzień, w krótkich odstępach czasowych, na wielkiej planszy rozgrywane będą szybkie gry z uczestnikami lub rodzinnymi drużynami (poszczególne rozgrywki ograniczone zostaną maks. do 15 minut) – do zabawy będzie można zapisać się w punkcie informacyjnym.

  Dla wszystkich uczestników zabaw i turnieju przewidziane są pamiątkowe upominki.

  Katarzyna Mituła
  Biuro Prasowe Atrium Kasztanowa