Gościmy Mistrza Polski

Goscimy_Mistrza_Polski

W sobotę, 29 listopada, siatkarki PGNiG Nafta Piła podejmą w ramach IX kolejki ORLEN Ligi Mistrzynie Polski, zespół KPS Chemik Police. Mecz rozpocznie się o godz. 18.00.

Już niedługo pilanki staną naprzeciw siatki z drużyną, która w poprzednim sezonie wywalczyła tytuł Mistrza Polski. Zbliżający się pojedynek, bez względu na wynik, dla kibiców siatkówki z pewnością będzie dużym wydarzeniem. Miłośnicy siatkówki, obok zawodniczek pilskiej Nafty, będą mieli niecodzienną okazję zobaczenia w Pile wielokrotnych reprezentantek naszego kraju, m.in. Małgorzaty Glinki, Anny Werblińskiej czy Agnieszki Bednarek-Kaszy. Przeciwniczki zespołu PGNiG Nafta Piła zajmują obecnie pierwsze miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 22 punkty. Chemik Police to również uczestnik elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzyń, w których odniósł dotąd dwa efektowne zwycięstwa.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym sezonie spotkanie tych dwóch drużyn w Pile zakończyło się ogromną sensacją. Gospodynie zwyciężyły bowiem nad niepokonaną do tamtego momentu drużyną z Polic 3:0.

Zapraszamy zatem wszystkich sympatyków piłki siatkowej w sobotę na godzinę 18:00 do hali MOSiR przy ul. Żeromskiego 90. Grajmy razem!

A.K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *