„III Wiosenny Bieg Sztafetowy” o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży serdecznie zaprasza na „III Wiosenny Bieg Sztafetowy” o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży, który odbędzie się w niedzielę 10 kwietnia 2016 roku o godzinie 10:00.

Zawody zorganizowane zostaną na promenadzie nad chodzieskim Jeziorem Miejskim. Poza propagowaniem zdrowego stylu życia, głównym celem biegu będzie edukacja społeczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Zgłoszone drużyny rywalizować będą o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży. Współorganizatorem zawodów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży. Patronat nad zawodami objęli Starosta Chodzieski oraz Burmistrz Miasta Chodzieży.

Regulamin zawodów, trasa biegu oraz formularz zgłoszeniowy, dostępny jest na stronie internetowej Komendy Powiatowej PSP w Chodzieży http://www.chodziez.psp.wlkp.pl/index.php/aktualnosci/276-iii-wiosenny-bieg-sztafetowy. Rejestracji drużyn dokonać można poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie internetowej http://f-time.pl/?strona=zapisy.

Leszek Naranowicz

wiosenny_bieg_sztafetowy00

wiosenny_bieg_sztafetowy01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *