Konkurs „Oddal to wszystko, co szkodzi zdrowiu!”

konkurs_oddal_to

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pile zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polskie Towarzystwo Higieniczne konkursie pt. „Oddal to”. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień.

Konkurs podzielony jest na dwie części – pierwsza, skierowana jest do ogółu społeczeństwa. Wystarczy pobrać darmową aplikację „Oddal to”, zrobić przedstawiające szkodliwe dla zdrowia zachowanie i przesłać je za pomocą formularza online znajdującego się na stronie https://oddalto.gis.gov.pl/.

Druga część konkursu skierowana jest do gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczniów jest zrobienie zdjęć przy pomocy aplikacji „Oddal to”, które następnie użyte zostaną do przygotowania pracy artystycznej (np. w formie kolażu zdjęć, historii z wykorzystaniem zdjęć, infografiki, animacji itp.) odpowiadającej tematowi konkursu. Konkurs dla szkół trwa od 1 czerwca 2016 r. do 30 września 2016 r.

Na twórców najlepszych prac w obu kategoriach czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdą Państwo na stronach: http://gis.gov.pl/o-nas/aktualnosci/369-oddal oraz www.pth.pl.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

(SE)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *