Liga Orlik OZPN Piła Finały

Podopieczni trenera Piotra Kazirodka i Leszka Witkowskiego rocznik 2004 grający w sezonie 2014/2015 w grupie wiekowej Orlika OZPN Piła, swoje przygotowania rozpoczęli od sierpniowego sześciodniowego obozu przygotowawczego w Lubaszu. Do rozgrywek przystąpili wraz z Notecią Czarnków , Radwanem Lubasz , Gryfem Zofiowo i Kuźnicą Czarnkowską.

Ostatecznie AP Bambinis zajęła I miejsce z dorobkiem 69 pkt. i stosunkiem bramek 124 do 11!, awansując do półfinałów najlepszych 8 drużyn w regionie Pilskim.

W pierwszym półfinale po konfrontacji z Drawą Krzyż, Kłosem Budzyń i Polonią Chodzież drużyna Bambinis awansowała do finałów z pierwszego miejsca z dorobkiem 7 pkt. i stosunkiem bramek 7 do 1.

W finałowym turnieju I miejsce zajęła drużyna Fair Play Złotów, II miejsce Sparta II Złotów, III miejsce Bambinis Trzcianka, IV miejsce Polonia Chodzież (Fair Play Złotów 2:1 Bambinis, Sparta II Złotów 1:1 Bambinis, Polonią Chodzież 2:2 Bambinis).

Po drodze chłopcy z tego rocznika w okresie zimowym rozegrali kilka turniejów zajmując następujące miejsca:

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego LZS Orlik o Puchar Starosty  AP Bambinis reprezentowała gminę i miasto Trzcianka na zawodach w Lubaszu.

– I miejsce w Turnieju Bambinis Cup Gramy z Sercem w roczniku 2004 w Trzciance .

– I miejsce w Turnieju  Piłki Nożnej Don Bosko organizowany przez księży Salezjanów w Pile.

– IV miejsce w Turnieju halowym w Mistrzostwach OZPN Piła w Trzciance.

– VIII miejsce Turnieju o Puchar Dyrektora OSiR w Wągrowcu.

Podsumowując, zdaniem trenera Piotra Kazirodka i kierownika Leszka Witkowskiego cała drużyna zasługuje na pochwałę i wyróżnienie za swoją po sportową postawę w tym sezonie!

Skład drużyny: Antoni Grześ, Maciej Grześ, Dawid Kazirodek, Maksym Wiewiórka, Igor Maliński, Marcin Ławniczak, Jędrzej Osowski, Marek Witkowski, Michał Kuskowski, Maciej Piotrowski, Maciej Wicher, Franciszek Wojnicki, Mikołaj Charmaciński, Patryk Malinowski, kierownik drużyny Leszek Witkowski i trener drużyny Piotr Kazirodek.

Dziękujemy im za ten bardzo dobry sezon i życzymy sukcesów w wyższej grupie rozgrywkowej w sezonie 2015/2016 w Młodziku.

red

liga_orlik_ozpn10

liga_orlik_ozpn17 liga_orlik_ozpn11 liga_orlik_ozpn12 liga_orlik_ozpn13 liga_orlik_ozpn14 liga_orlik_ozpn15 liga_orlik_ozpn16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *