Nagrody dla młodych sportowców wręczone

1 lipca do Urzędu Miejskiego w Wyrzysku zawitało grono młodych, szczególnie uzdolnionych sportowo ludzi. Pojawili się oni na zaproszenie Bogusławy Jagodzińskiej Burmistrza Wyrzyska.

Włodarz gminy, mając na uwadze szczególne osiągnięcia sportowe wyrzyskiej młodzieży nie tylko w województwie, ale i całym kraju, pragnęła osobiście podziękować i wręczyć nagrody finansowe oraz upominki. – Wyrzysk sportem stoi, a ci młodzi ludzie są na to najlepszym dowodem! Jestem dumna, że nasza gmina może się pochwalić tak zdolną młodzieżą – powiedziała Burmistrz Wyrzyska.

Pani burmistrz wręczyła nagrody finansowe za osiągnięcia sportowe w 2014 roku pięciu sportowcom. Wyróżniła również trójkę, która wywalczyła awans na Mistrzostwa Polski w 2015 roku. Poznajcie osiągnięcia naszych młodych, zdolnych…

Karolina Koziarka – I miejsce w Finale Wojewódzkim XV Gimnazjady w Lekkiej Atletyce w Lesznie – w chodzie na 2 km.

Sandra Szpott – IV miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w w Spale na 1500 m, I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w Poznaniu na 1500 m, I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Toruniu na 1500 m i VI miejsce na tych mistrzostwach na 3000 m.

Sara Szpott – I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego Młodzików w sztafecie 4 x 100 m w Poznaniu.

Wojciech Hałas – II miejsce w I Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym i awans do I Grand Prix Polski w Krakowie, II Miejsce w II Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym i awans do II Grand Prix Polski w Zielonej Górze, awans i udział w Mistrzostwach Polski Kadetów w Krośnie w 2015 r.

Marek Witczak – I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym w Bydgoszczy, VII miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym w Bydgoszczy, awans i udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w Krakowie w 2015 r.

Patryk Jańczak – awans i udział w Mistrzostwach Polski Kadetów w Krośnie w 2015 r.

Urząd Miejski w Wyrzysku

nagrody_dla_mlodych01

nagrody_dla_mlodych02 nagrody_dla_mlodych03 nagrody_dla_mlodych04 nagrody_dla_mlodych05 nagrody_dla_mlodych06

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *