Radiowóz przekazany pilskiej drogówce

Komenda Powiatowa Policji w Pile wzbogaciła się o nowy radiowóz marki Kia Ceed, który zasilil funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego. Uroczyste przekazanie nowego radiowozu w obecności m.in. Komendanta Powiatowego Policji w Pile – mł. insp. Piotra Skrzypkowiaka i Starosty Pilskiego – Franciszka Tamasa odbyło się 3 listopada. Zakup pojazdu był możliwy dzięki środkom z Komendy Głównej Policji oraz Starostwa Powiatowego w Pile.

– Jest to bardzo ważne narzędzie, bez którego skuteczność pracy policyjnej stałaby pod dużym znakiem zapytania. Od kilku ostatnich lat Policja na szczeblu centralnym realizuje zakupy przy udziale samorządów – tak dzieje się również w Pile. Dlatego chciałbym serdecznie podziękować za to wsparcie. Ja, jako Komendant Powiatowy Policji w Pile, obiecuje że dopełnię wszelkich starań, żeby ten pojazd był właściwie użytkowany, a zakup tego pojazdu przyczynił się do efektywności i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pilskiego – mówił podczas uroczystości mł. insp. Piotr Skrzypkowiak, Komendant Powiatowy Policji w Pile.

Poświęcenia pojazdu dokonał Kapelan – ks. dr Władysław Nowicki.

Sebastian Daukszewicz

radiowoz_przekazany00

radiowoz_przekazany19 radiowoz_przekazany01 radiowoz_przekazany02 radiowoz_przekazany03 radiowoz_przekazany04 radiowoz_przekazany05 radiowoz_przekazany06 radiowoz_przekazany07 radiowoz_przekazany08 radiowoz_przekazany09 radiowoz_przekazany10 radiowoz_przekazany11 radiowoz_przekazany12 radiowoz_przekazany13 radiowoz_przekazany14 radiowoz_przekazany15 radiowoz_przekazany16 radiowoz_przekazany17 radiowoz_przekazany18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *