Wracamy do tradycji – prezentacja już nie Victorii, a Polonii Piła

Wracamy_do_tradycj_prezentacja

14 marca o godz. 17:00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbędzie się prezentacja już nie Victorii, ale Polonii Piła. Kibice mogą odbierać darmowe wejściówki na to wydarzenie.

Pilscy działacze już od kilku miesięcy zapowiadali zmianę nazwy klubu i oficjalnie, podczas prezentacji zespołu, ogłoszą że w przyszłym sezonie w rozgrywkach ligowych wystartują jako Polonia Piła. Oznacza to powrót do tradycji i pod takim właśnie hasłem odbędzie się uroczyste przedstawienie nowej drużyny.

Jak co roku prezentacja pilskiego klubu odbędzie się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Podchorążych w Pile. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem, władze klubu postanowiły ponownie wprowadzić bezpłatne wejściówki, by uniknąć powtórki sytuacji z 2013 roku, kiedy to w mogącej pomieścić 500 osób auli zabrakło miejsc. Organizatorzy przygotowali na sobotę wiele niespodzianek, jednak nie zamierzają żadnej z nich wcześniej zdradzać.

Darmowe bilety można odbierać od poniedziałku do piątku w biurze klubu, czyli na stadionie, za parkiem maszyn. Podczas prezentacji tradycyjnie do Piły przyjadą wszyscy żużlowcy miejscowego klubu, by nie tylko pokazać się fanom, ale także rozpocząć kilkudniowe zgrupowanie.

Ze względu na prace torowe pierwszy trening przy Bydgoskiej odbędzie się nie jak wcześniej planowano 12 marca, ale dwa lub trzy dni później. Prezes Victorii Tomasz Soter apeluje do kibiców o pomoc przy zakładaniu dmuchanej bandy. – Jak co roku chcemy wspólnymi siłami przygotować tor. W związku z tym proszę kibiców o przybycie w środę 11 marca o godzinie 14:00 na stadion, by razem założyć dmuchaną bandę. Będzie to jeden z ostatnich elementów prac na torze przed nowym sezonem.

Robert Szłapak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *